дізнатися, чому хімічні пілінги є найпростішим і найшвидшим засобом для усунення зморшок

Кожного дня тисячі клітин шкіри померти, впасти і замінюються новими клітинами. З віком цей процес оновлення сповільнюється, що робить його більш важким, щоб пролити плямистої і пошкодженої сонцем шкіри. Peels створити ще й контрольованого скидання з декількох шарів пошкоджені клітини шкіри

Просто уявіть себе через два тижні з палаючими поповніла шкіри. Шкірка процесу є те, що займає близько 10-14 днів від додатки до дивних результатів. На даний момент це найшвидший найбільш ефективним засобом отримання шкіра виглядає молодшою, доступних сьогодні.

Як хімічний пілінг роботи, і те, що вони роблять?

Кожного дня тисячі клітин шкіри померти, впасти і замінюються новими клітинами. З віком цей процес оновлення сповільнюється, що робить його більш важким, щоб пролити плямистої і пошкодженої сонцем шкіри. Peels створити ще й контрольованого скидання з декількох шарів пошкоджених клітин шкіри.

Коли пілінг засіб наносять на шкіру, верхні шари шкіри висихають і через три дні почне падати. У результаті навіть тон шкіри з дитиною відчуття гладкості. Крім того, пілінг стимулює нові клітини рости, тим самим жорсткість шкіри яка зменшує зморшки.

Хімічний пілінг є ідеальним рішенням, щоб допомогти вам усунути:

* Тупі вивітрювання шкіри
* Веснянки
* Плямиста пігментація (коричневі плями, вікові плями)
* НД ушкоджень, в тому числі передракові поразки!
* Дрібні зморшки
* Неглибокої шрамів від вугрової висипки

Додатковим бонусом

Хімічний пілінг може видалити передракових новоутворень шкіри і повільний рак, який пропонує новий варіант лікування для пацієнтів.

Передракових новоутворень походять з занадто багато сонця. Згідно статті, написаної в джерело Архіви дерматології в серпні 2006 року, в якій цитувалися дослідження порівняння ефективності варіантів лікування, які включають в себе лазерну шліфовку, хіміотерапія креми і хімічний пілінг, пацієнти, які отримали хімічного пілінгу було менше побічних ефектів, ніж у пацієнтів, які отримували кремом лазер або хіміотерапії.

Всі процедури працював, скорочення числа передраковими шкіри зростання на 83% (хіміо вершки), 89% (шкіра шкірка) і 92% (лазер). Лікування також, здавалося, щоб уповільнити розвиток нових видів раку шкіри.

Як ви можете бачити пілінги хімічні речовини є дуже потужним засобом зцілення або ремонт пошкодженої шкіри.