дізнатися про японський по догляду за шкірою

Дослідники нещодавно оцінювалися по догляду за шкірою японської рішення називається Wakame ламінарії. Мабуть, вона була використана історично жінки “зберегти” їх красу і чоловіки, щоб заспокоїти сонячні опіки. Тепер ми знаємо, чому це працює.

Wakame був введений в США порівняно недавно. Це основний продукт харчування в Азії, але тільки почали з’являтися в магазинах здорового харчування та ринків по всьому світу протягом останніх двадцяти років.

Водорість росте в дикому вигляді і широко культивується в Японії та Кореї. Дослідники оцінювали компоненти морських водоростей і виявив, що це досить поживний.

Японський секрет краси по догляду за шкірою містить залізо, калій, кальцій і натрій, які допомагають підтримувати баланс вологості шкіри і захищають твердість. Він багатий вітамінами А, В1, В2, В3, В6 і В12, які також важливі для здоров’я шкіри і заспокоює запалення. Ось чому це забезпечило ефективну допомогу засмаги.

Інше з’єднання міститься в Вакаме називається Сульфатовані polyfucose. Вчені говорять, що це з’єднання забезпечує природний захист від вільних радіальних пошкодження від УФ-променів сонця і забруднювачів навколишнього середовища.

Дерматологи виявили, що старіння клітин шкіри виробляють більше вільних радикалів і містять менше антиоксидантів. Без боротьби антиоксиданти, вільні радикали пошкодження клітинної мембрани, волокна колагену і зрештою ниток ДНК. Таке пошкодження може викликати зморшки або ВС-рак.

При використанні кремів і лосьйонів, які містять антиоксидант, ми можемо запобігти додаткові пошкодження від вільних радикалів і навіть ремонт збиток, що було зроблено. Отже, розпочати найближчим часом за допомогою цього рішення японської догляду за шкірою, і ви будете запобігти зморшки і захисту здоров’я вашої шкіри, у той же час.

гіалуронова кислота

Коли справа доходить до зморшок і втратили еластичність, низький рівень гіалуронової кислоти частково винен. Гіалуронова кислота (амінокислоти білка кислота) діє як «клей» провести волокон шкіри разом, забезпечуючи тонус і пружність.

Типовий омолоджуючі рішень на ринку, містять гіалуроновою кислотою, але білок швидко розбита на ферментативної реакції. Бурих водоростей вакаме блокує ферментативну активність на цілих 52% всього за п’ять днів.

Ми починаємо бачити більш креми, що містять цей японський секрет догляду за шкірою, але найбільш повна оцінка з’єднання називається вакаме. Він створюється за допомогою запатентованого процесу і можна знайти тільки в деяких з кращих кремів на ринку.

Клінічні дослідження показали, що він сприяє загоєнню роздратованою і сухої шкіри, а також всі інші речі, які ми вже згадували в цій статті. У поєднанні з іншими активними компонентами, такими як функціональні кератин, коензим Q10 і масло виноградних кісточок, поступове скорочення зморшок відзначено не було.

Таким чином, ви можете використовувати цей крем для догляду за шкірою на ранніх етапах життя. Але, якщо ви були недбалі, ви можете скасувати деякі з заподіяної шкоди. Це дивовижна річ про антиоксидантів. Вони покласти речі назад, де вони належать, всередині і зовні людського тіла.

Об’єднання секрети з усього світу з японськими продуктами по догляду за шкірою може бути ухильним фонтан молодості. Хто знає? У нас може бути ціле нове покоління без зморшок особи.