домашні засоби ви можете поставити на свій герпес, щоб зупинити його свербіж – домашні засоби від герпесу

Чи є у вас герпес, що зводить вас з горіхами і ви не можете вийти з будинку, тому що це так огидно! Плюс це дійсно болить і свербить? Ну, Є багато домашніх засобів Чи можете ви зможете поставити на Герпес щоб зупинити його Сверблячка і в цій статті ви знайдете деякі з них.

Якщо у вас також є герпес і шукає домашні засоби ви можете покласти на неї, щоб зупинити його Сверблячка то це допоможе Вам. Epson солі у воді і опустіть ватний тампон в ньому. Нанесіть його на герпес.

Ви також можете спробувати теплі чайні пакетики. Просто розмістити їх на ньому, також солоній воді компрес. Є ще кілька варіантів:

1) Використовуйте Carmex Abreva або приховати його і зупинити / сповільнити зростання

2) Перейти до стоматолога і він / вона, ймовірно, може наказати крем покласти на нього, 3) Просто треба ходити в клініку і попросіть загальний phsycian. Я впевнений, що є й інші, там, але у мене є одна, і я використовую Carmex. Сьогодні мій стоматолог сказав, що може наказати крему, чи хочу я, або що будь-який лікар міг. Удачі, герпес і Kanker виразки (Іспанія?) Може зайняти деякий час, якщо ви не зловити його досить швидко.

3) Я не знаю, чому це працює, він просто робить. Мій син отримує герпес і я даю йому 2 Алка Зельцер приблизно 4 унції води, як тільки він думає, що він стає одним. Тоді зробіть це ще раз перед сном. Він робить це, дози один раз, може бути, в два рази, а потім він не отримує болить. І це дешево. Є ще дуже багато домашніх засобів ви можете поставити на свій Герпес його зупинити свербіж. Але спробувати вище, якщо вони не працюють, то ви можете використовувати рекомендації в керівництві я рекомендую в кінці цієї статті.