безкоштовний комплект розповість вам, як лазерна епіляція

Є багато аспектів цього питання, який ми розглянемо так ретельно, що ви можете отримати максимальну віддачу від нього.

У наступній статті перераховані деякі прості, інформативні поради, які допоможуть вам отримати більше досвіду з лазерної епіляції.

Здається, що всі базікає про лазерної епіляції. Там було багато претензій про цю процедуру, зокрема, що це жахливо реальним для видалення волосся назавжди. Тим не менш, це узагальнення, а якщо є одна річ, це точно про лазерної епіляції, це те, що кожна особистість відрізняється! Кожна персона буде по-різному реагувати процес видалення волосся лазером.

Насправді, дуже важливо, щоб початок від того, чи буде ви хорошим кандидатом для лазерної епіляції. Ви можете бути цинічними і думають, що все, що необхідно, щоб мати можливість представити різні процедури. Зрештою, лазерна епіляція сесій ціна близько $ 500 в середньому, і ви можете регулярно очікувати мати до чотирьох процедур.

Ми сподіваємося, що перша частина цієї статті, як приніс вам багато настільки необхідну інформацію з цього питання на руку.

Але економічні ресурси не єдине, що ви повинні розглянути. Справді, ваш відтінок ще більш важливим. Це відтінок, який дає фарби для вашої шкіри і волосся. Деталь, лазерна епіляція є реальною, коли фарба волосся темніше шкіри, що оточують його. Так що, якщо у вас є темні, грубі волосся на тілі, зі світлою шкірою, напевно лазерна епіляція буде дуже реальним для вас. Якщо, проте, у вас дуже стерпно волосся і зла або коричневою шкірою, це може бути запасний ваших грошей.

До цих пір ми відкрити деякі цікаві особливості про лазерної епіляції. Ви можете вибрати, що наступна інформація ще більш цікавим.

Відтінок, який надає волоссю своя фарба називається меланін. Меланін оточує налаштування всередині волосяного фолікула, яка відповідає за проростаючих волосся. Меланіну повинна поглинати енергію, вироблену за допомогою лазера, який також генерує велику кількість тепла. Після досить лазерної енергії поглинається розірвати меланіну, конфігураційний проростання волоса залишається без захисту. Це означає, що круглі генерується буде травмувати конфігурації – а це означає, що в майбутньому ріст волосся з фолікула, що зупинено.

Темні або коричнева шкіра містить багато меланіну, а це означає, що багато енергії лазерного випромінювання буде поглинатися в навколишнє шкіру, а не в меланіну всередині волосяного фолікула. Чим більше шкіра поглинає лазерну енергію, мінус ефективної лазерної епіляції процес стає. Один із способів зменшити кількість лазерної енергії поглинається шкірою його використовувати холодні компреси, щоб зберегти дорогоцінну площу прохолодною під час процесу видалення волосся. Це допоможе лазерна обійти холодніше шкіри і дати йому більше шансів на тріумф меланіну у волосяних фолікулах.

Ще один спосіб зберегти шкіру прохолодною є використання декількох лазерних технологій пульсуючий, який справедливо недавно. У цьому процесі лазерної енергії переривається або імпульсним, ніж кілька потокових. Через це, лазер забезпечує мінус інтенсивність кожен раз, так що шкіра зберігає прохолоду і краще захищені. Є й інші типи лазерів доступно, у тому числі: Діод, який зазвичай використовується на темній шкірі; Рубі, яка має червоні лазерні промені вмілої орієнтації меланіну; олександрит, який є довгим лазерним імпульсом, і Q-Switched Nd: YAG, який виробляє двох різних довжинах хвиль працювати на волосяні фолікули, які є глибоко і близько до поверхні.

Це новітній з лазерної епіляції влади. Як тільки ви легко з цими ідеями, ви будете раді, щоб перейти на наступний рівень.

Коли ми приступимо до довести цю інформацію разом, вона починає формувати основні ідеї про те, що ця тема о.