Як зробити кращий хвіст

Ponytails може бути досить рятувальне іноді, тому що вони є простий спосіб піти у випадку, якщо ви прокидаєтеся в поганий день волосся. Вони прості у стилі, піти на кілька разів, і не займе дуже багато часу, особливо вранці, коли все має бути зроблено якомога швидше, так що ви не отримаєте спізнюватися на роботу чи до школи. На додаток до цього вам не потрібно занадто багато речей, щоб зробити хвіст. Все, що вам потрібно, це гумова стрічка, щітки або гребінця і деякі продукти для укладання.

Але як зробити кращий хвіст? Ви повинні знати, що насправді існує два способи, щоб почати заробляти хвіст. Ви можете почати, наприклад, з вашого сухого волосся, які були вимиті один або два дні до цього. Навіть якщо це не є необхідним, щоб ваше волосся вимите, якщо воно дуже жирне ви не зможете почистити його, щоб він виглядав ідеально акуратним. Якщо ви вирішили помити його, хороший рада повинна була б удар сушіння його в напрямку ви маєте намір зробити хвостик. Ви також повинні використовувати анти-завивають спрей або інші засоби для укладання, щоб додати текстуру або обсяг ваших волосся.

Наступним кроком на шляху до кращого хвіст буде розчісувати волосся ретельно, щоб переконатися, що ви вилучили всі зв’язок або гарчить. Якщо у вас є чубчик стиль їх фіксації спрей або додати мус для додаткового обсягу. Зберіть інші волосся і витягнути його назад під час чищення його. Є дійсно кілька типів хвостики, але кращим є той, який ви любите і відчуваєте себе комфортно.

Ви можете вибрати один або висока при низькому. Висока можна виглядати дуже сексуально, особливо якщо у вас є чубчик. Якщо ви виберете цей тип хвіст ви повинні знати, що він робить ваші волосся виглядає коротше, ніж вона є. Якщо ви хочете створити ілюзію більш довге волосся, вам потрібно вибрати низький хвіст. Для цього типу хвіст потрібно випрямити волосся дуже добре за допомогою плоского заліза і зібрати його якомога ближче до шиї, як це можливо. Якщо ви хочете, ви можете вибрати для кучерів, але ви повинні робити це тільки в разі високої хвостики. Носіть його, як це на вечірках і спеціальних заходів з фантазією і елегантні наряди.

Після прийняття рішення про тип хвостик, рішення про гумкою. Це може бути в тому ж кольору, що і волосся. Молоді дівчата зазвичай йдуть з кольоровими гумками. Для бізнесу, подивіться ви можете навіть покрити його з вашими власними волоссям. Просто візьміть деякі волосся і покласти його навколо гуми. Вставте кінець секції під групою. Секрет великим нетерпінням хвіст не пов’язати групу дуже туго, тому що не тільки він не виглядатиме добре, але ви можете пошкодити коріння до точки, де ви навіть зламати волосся рядків. З усім цим радам, ви не будете мати ніяких труднощів взагалі в управлінні, щоб зробити кращий хвіст.