Манука Мед, медицини природи

Манука Мед є лікарським мед виробляється бджолами, які використовують нектар з квіток Манука Буша, корінних до Нової Зеландії. Він містить специфічної антибактеріальної з’єднання, відоме як єдиний фактор UMF Манука або, який був знайдений лікувати безліч захворювань. Це вважається лікарською через його цілющі властивості. Лише невеликій області в Новій Зеландії виробляє цей конкретний нектар, який має цілющі властивості по відношенню до цього меду. Бджолами корму тільки від дуже слабкий і конкретної області в цьому регіоні. Медоносні бджоли взагалі не подорожувати більш ніж в двох милях від вулика, в іншому випадку їх м’язи крила заженуть. Тому бджолярі можуть керувати установкою областей, в яких бджоли збирають нектар. Манука Мед являє собою моно-квіткового меду, а це означає, що бджоли використовують тільки нектаром цього один конкретний квітка для виробництва меду.

Мед був використаний для його цілющі протягом тисяч років. До появи антибіотиків і інших традиційних форм медицини, мед був використаний для його антибактеріальні властивості для лікування ран та інших захворювань. Оскільки більшість сучасних лікарів у даний час навчені вірити у фармацевтиці, мед тепер взяв свого роду заднє сидіння до традиційної медицини. Тим не менш, д-р Пітер Molan, біохімік з Нової Зеландії, виявила дивний фактор в мед Манука, який відрізняється від всіх інших видів меду.

Унікальна антибактеріальна активність Манука Мед відбуваються через декілька факторів:

* Осмотический ефект – бактерії не вистачає води з утворенням, тому що Манука мед поєднує в собі цукор з водою і облігації сильно разом, залишаючи бактеріям не мають достатнього джерела води, необхідної для зростання.
* Кислотність компонентів – Манука Мед має рівень кислотності рН 3,2-4,5. Зростання бактерій відбувається між рН 7,2-7,4.
* Перекис водню – при Манука Мед вступає в контакт з натрій, присутній на поверхні шкіри, відбувається хімічна реакція, виробляючи низькі рівні перекису водню, який руйнує інфекційних бактерій.
* Компонент фітохімічного – єдиний фактор Манука реагує разом і підсилює інших антибактеріальних факторів і працює синергічно знищити інфекційні бактерії.

Манука Мед можна приймати всередину для надання допомоги ряду внутрішніх захворювань. Це солодкий і це має прекрасний смак. Це темний колір і має товсту, карамель консистенцію. Для досягнення і підтримки здоров’я травної, зайняти від 3 до 4 чайні ложки на день до їди. Ви можете використовувати Манука Мед, щоб полегшити біль в горлі, холодна / симптоми грипу та ангіни. Манука Мед був перевірений на Helicobacter Pylori, бактерії, яка викликає самі виразки шлунка, і виявили, щоб бути ефективними. Він не тільки викорінити бактерії, але він також лікує внутрішніх стінок шлунка, які були пошкоджені бактерій. Манука Мед також використовується при диспепсії, виразковій хворобі, синдром роздратованого кишечника, печія, кислота рефлюксной хвороби, гастрит і т.д.

На додаток до своєї внутрішньої застосувань, Манука Мед також можна використовувати місцево на шкіру для лікування опіків, пролежнів, фурункули, виразки шкіри, ран, акне, екзема, стригучий лишай і т.д. У цих випадках застосовуються Манука мед (або шкіри догляд за продукт, який містить Манука Мед) безпосередньо на уражену ділянку 1-2 рази на день. Манука Мед має здатність дифундувати глибоко в тканини шкіри, використовуючи бруд з рани шляхом осмосу. Це зменшує рубці, стимулює регенерацію тканин, утворює захисний бар’єр над раною, живить шкіру зростання тканин і ремонт пошкодженої шкіри.