як підтяжка живота підтягує живіт

Підтяжка живота це процедура, яка підтягує м’язи живота і видаляє надлишки жиру і шкіри з області живота. Пластика живота також може сприяти усуненню розтяжок.

Протяжність операції залежить від обсягу операції. Більшість операцій живота зайняти від двох до чотирьох годин. У повному живота розріз робиться від тазової кістки до тазової кістки, нижні м’язи підтягуються та шкіра натягується вниз і надлишок шкіри видаляється. При необхідності пупка буде змінена. Часткова або міні абдомінопластика є ще одним варіантом для пацієнтів, які хочуть менш великі процедури.

Живота не призначені для використання в якості засобу для зниження ваги. Особи розгляді абдомінопластика повинні бути особами, в доброму здоров’ї, хто просто хоче звернутися Вперті жирні кишені в черевній області.

Пластика живота Атланти вважається серйозною операції і Ваш пластичний хірург повинен присвятити значну кількість часу, щоб навчання пацієнтів і зв’язку, щоб переконатися, що ви, пацієнт повністю проінформована про процедуру.

У більшості випадків, жінки, які розглядають живота не повинні розглядати додаткові вагітності, або вони можуть мати необхідність повторної процедури, щоб затягнути живіт. У багатьох випадках, підтяжка живота дійсно допомагає позбутися від розтяжок, тому що вона видаляє більшість “протягнув” шкіру нижче пупка.

Під час живота, лікар робить розріз, який простягається від стегна до стегна вздовж нижньої лобкової області. Кваліфікований пластичний хірург повинен зробити це так, щоб розріз в результаті шрам прихована під купальнику або нижній білизні. Потім лікар піднімає вільну шкіру від черевної стінки, і підтягує і відновлює послабив “пряма” м’язів, м’язів, які зазвичай дають живота свою силу, добитися ефекту, що старомодний пояс буде.

Пупка або “пупок” відключений від живота, і повернули назад після того, як в’яла шкіра віддаляється. Пластичний хірург не тільки підтягує черевної стінки, але й підтягує і підтягує стегна і сідниці. Стоки будуть вставлені в кожну сторону живота, щоб видалити надлишок рідини, коли вона накопичується після операції.

Під Міні живота, пластичний хірург робить розріз, який зазвичай охоплює тільки ширина лобкової області, і який схожий на надріз розділ C. В обох процедур, пацієнти з надмірним жиру в стегнах і боків може мати ліпосакції в цих областях, щоб контур їх, але не в області живота, які розтягуються, тому що це може призвести до пошкодження кровообіг в цих областях, що призводить до рубців або навіть втрати шкіри.

Результатом є підтяжка живота живота, які щільно і плоска, талії, що є вузьким і пишні і стегон і сідниць, які твердіше.