як отримати чисту красиву шкіру now_

Що робити, якщо я сказав вам культур в усьому світі є секрети, щоб очистити шкіру красивою? Тут ви можете дізнатися про деякі з них. Якщо вам пощастить, ви можете знайти по догляду за шкірою, які містять багато з цих же інгредієнтів.

бурих водоростей вакаме

У Японії вакаме ламінарія є улюбленою їжею і також цінується як “хранитель краси”. Наукові оцінка показала, що ламінарія містить в 15 разів більше кальцію, ніж молоко, а також гарне кількість натрію, калію, магнію, цинку і заліза. Ці мінерали допомагають підтримувати баланс вологості шкіри, так само, як вони це роблять в інших клітинах організму.

Водорість є також добрим джерелом багатьох вітамінів групи В і містить мало вітаміну С. організм не може виробляти сильне колагенових волокон без адекватного джерело вітаміну С. Це навіть хороший джерело білка, в порівнянні з іншими овочами і містить Омега 3 жирні кислоти, а також.

Всі ці речовини є важливими для очищення красивої шкіри, але не тільки, коли ми споживають їх. Якщо ми будемо використовувати креми, які містять поживні речовини, вони живлять клітини шкіри, які в основному голодує, весь час. Самий зовнішній шари шкіри не мають кровоносних судин. Вони тільки отримують трохи їжі, який піднімається від дерми шар, який має кровоносних судин, і трохи з живильних речовин, присутніх у шкірного сала, природну змазку шкіри.

Найцікавіше, що стало відомо про ламінарії вакаме є те, що він інгібує активність ферментів, які зазвичай ламаються гіалуронової кислоти нашої шкіри, який відповідає за її міцність. Рівень гіалуронової кислоти зазвичай стає нижче з віком, і ми починаємо бачити провисання.

масло ши

Для багатьох людей Масло ши є не секрет. Вони використовували його протягом ясно красивої шкіри протягом багатьох років. Він в основному використовується в якості нічного крему для зменшення шрамів, пігментних плям і зцілити плями, швидко. Вона добувається з плодів дерева ши, знайдені в Центральній Африці. Володіє натуральним протизапальну дію, що важливо для профілактики і лікування плям. І це і з’єднань, які містяться в ламінарії вакаме забезпечити деяку природний захист від УФ-променів сонячного світла.

активні мед чайного дерева

Активний мед чайного дерева високо цінується за свої антибактеріальні та антиоксидантною активністю. Це бактерії, які викликають прищі і самих плям. Чорний головки викликані окисленням кератину. Так, нічний крем, який містить мед чайного дерева може звернутися обидві ці речі і допомогти вам мати красиву шкіру ясно, що ви хочете. Манука мед приходить до нас з Нової Зеландії.

авокадо

Дерево авокадо росте в тропічних умовах і має довгу історію вирощування в Центральній і Південній Америці. Це ще один дуже поживна їжа, яка була використана для полегшення засмаги та інші види роздратування шкіри. Він містить багато поживних речовин міститься в ламінарії, але також є хорошим джерелом незамінних жирних кислот, натуральний зволожувач.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Всі ці компоненти можна знайти в деяких з найкращих продуктів для красивої шкіри ясно. Це займе трохи зусиль, щоб знайти їх.

Відвідайте мій сайт зараз, щоб дізнатися про більш дивовижні природні речовини по догляду за шкірою з усього світу, що ви, напевно, ніколи не чули.