як лікувати герпес швидко

Знаючи, як лікувати герпес швидко може бути критично важливо, якщо у вас є важлива подія в найближчому майбутньому.

Там немає гарного часу, щоб мати герпес. Але чому герпес завжди, здається, відбуваються в самий невідповідний момент? Найчастіше герпес статися через фізичного або психічного стресу. занепокоєння з приводу майбутнього весілля, співбесіда чи інші спеціальні події у вашому житті буде створювати напругу. Цей стрес вплине на ваш рН баланс, ваші гормони, і ваша імунна система. Нерідко захворювання, такі як застуди та грипу, також призведе до герпес.

Вірус герпесу є система раннього попередження, тому що він живе в нервові клітини. Він може відчути найменші зміни у вашому температури, рівня стресу, імунні сили і рН баланс. За сприятливих умов, вірус буде відправитися на поверхню вздовж ваших нервових волокон. Як тільки на поверхні, вона буде створювати новий вірус через свої процедури реплікації виробляючи таким чином герпес блістер.

Ваше тіло знає, як лікувати герпес і робитиме це без додаткової допомоги чи дорогі герпес лікування. Якщо ви не отримаєте вторинної бактеріальної інфекції, тривалість вашого герпес може бути три-чотири тижні. Якщо ви схожі на мене, ви не хочете страждати так довго. Чим швидше ви зцілити герпес, тим швидше ви зможете отримати з вашим життям.

Вірусу герпесу потребує трьох речах успішно повторити.

1. Вірус потребує великої кількості аргінін в клітці. Аргінін є білком, який є одним з найважливіших будівельних блоків для створення нових вірусів герпесу. Лізин, інший білок, виявився корисним при лікуванні та запобіганні герпесу. Лізин робить це шляхом заміни деяких з аргініну в клітинах, тим самим зменшуючи або запобігаючи клітини можливість створювати клони вірусу.

В принципі, якщо вірус герпесу потрапляє на поверхню і не можете знайти достатню аргініну в клітинах, він часто відступає. Багато людей їдять продукти високої лізину до або під час герпес події, а також уникати продуктів з високим вмістом аргініну. Для багатьох людей, зцілюючи холодної швидка виразки була простою як прийом 1000 мг до 3000 мг лізину в капсулі добавки під час спалаху.

Висока лізину продукти є найбільш м’ясні та молочні продукти. Сир, молоко і йогурт є чудовими. Висока аргінін продукти, щоб уникнути б горіхи, насіння, зерно і шоколад. Вам потрібно знайти свій власний баланс особового тут для лікування герпесу.

2. Вірус герпесу також потребує теплому, вологому середовищі. Застосування льоду, як тільки ви відчуваєте, що перше поколювання або свербіж дозволить значно скоротити або відстрочити герпес. Відстрочка герпес всього за кілька днів ви можете отримати через цього важливого заходу. Будь-яка застуда об’єкт буде робити – наприклад, банки кока-коли. Чим швидше, тим краще.

3. Вірус герпесу воліє кисле середовище. Коли в першокласному здоров’я, баланс рН повинно бути близько 7,4, що є злегка лужний. Коли вона знизиться, нижче 7 за шкалою рН, то ваша система перетворює кислоту. Будь-який стрес, грип, застуда, або занадто багато сонця викличе ваше тіло рухатися до кислу сторону від нормальної. Уникайте вживання кислих продуктів, таких як помідори, цитрусові, газовані соди або що-небудь з оцтом, якщо це стосуватиметься герпес області. Ви хочете, нічого навколо цієї кислоти болить. Слідуючи цьому правилу тільки для лікування герпесу, поряд з постійною очищення рану спиртом або перекисом водню, може скоротити ваші герпес тривалість зцілення на 50%.

Ви унікальні і ви повинні прийняти те, що працює для інших і тонкої настройки його для ваших конкретних потреб. Будемо сподіватися, що тепер, коли ви озброєні знанням того, що працює для інших, тепер у вас є краще уявлення про те, як лікувати герпес.