як дістатися, що влітку світіння для вашої шкіри

Може бути, це тепла погода зараз, і ви хочете, щоб показати деякі шкіри, але відчуваєте себе сором’язливим з тим, як бліда і млява шкіра виглядає ваша, або, можливо, тепла погода вже давно немає, але ви не хочете, щоб ваша шкіра виглядала трохи менше, ніж його кращі . На жаль, засмага небезпечний, перебування на сонці може призвести до хворобливих і не дуже досить сонячних опіків, не кажучи вже про ризик раку шкіри і передчасного зморшкуватої шкіри. На щастя, є способи, щоб отримати, що літо світіння для вашої шкіри, не всі ризики, які засмага приносить.

Один з кращих способів отримати влітку світіння використовувати автозагар лосьйон. Ранні самостійної кожум’яки залишили вашу шкіру виглядати помаранчевий і плямистим, і вони не пахнуть занадто великі небудь. Сьогоднішні продукти набагато краще. Вони можуть дати вам набагато більш природний золоте сяйво без різких хімічний запах. Вони можуть як і раніше залишають плямистим знаки, якщо вони не застосовуються ретельно, але сьогодні само-кожум’яки легше, ніж коли-небудь застосовувати. Деякі бризки на та інші тоновані так що ви можете побачити, де ви застосували їх і де ви не маєте. Це також гарна ідея, щоб відлущує шкіру, перш ніж розпочати застосування продукту. Це дозволить запобігти Таннер від занурення занадто глибоко в сухий, лускатої ділянки шкіри, в результаті чого деякі райони, які темніше, ніж інші.

Більш тонкий спосіб отримати влітку світіння використовувати поступове потемніння лосьйон. Ці лосьйони містять ті ж активні інгредієнти, що самостійно дубильники використання, тільки в значно менших кількостях. Ідея цих продуктів є те, що ви повинні використовувати їх кожен день, і поступово, природно виглядає засмага буде розвиватися. Там ніколи не буває плямистим районів, тому що засмага розвивається повільно і не вистачає активного інгредієнта, щоб привести до появи ні з одним додатком.

Ще один спосіб отримати влітку світіння для вашої шкіри є використання лосьйону з дрібними частинками відливом. Ці лосьйони виглядати перламутрові в пляшку, але дати вашій шкірі тонкий мерехтливий блиск після нанесення. Мерехтіння часток дрібніше і більш природний вигляд, ніж блиск. Лосьйон НЕ буде надмірно темним вашої шкіри, але може додати йому миттєво золотим сяйвом. Там немає абсолютно ніякого ризику з цими лосьйонами, а додаток легко і немає ніякого способу, щоб вони стали плямистим красиві. Ці продукти легко змити в душі.

Остаточний спосіб отримати вашу шкіру виглядає чудово, це використовувати отшелушивающие продукт скрізь, де ви хочете, щоб ваша шкіра світитися. Це просто продукти, які скраб мертві клітини шкіри, залишаючи вас з блискучими, свіжий вигляд шкіри. Це, ймовірно, самий простий варіант, і добре, коли ви не хочете, щоб затемнити тон вашої шкіри.