як виявити людину, яка пристрастився до пластичної хірургії

Пластична хірургія дає людям шанс поліпшити функції, які вони не люблять, виглядати молодше або додати функцію вони люблять про себе. Однак, коли пластична хірургія стає залежністю, вона може бути дуже руйнівними для людини, яка є залежним. Багато разів люди, які мають цю проблему не в змозі зупинити себе від отримання більш пластичної хірургії, ніж це необхідно, так це до членів сім’ї та лікарів, щоб спостерігати за знаками.

Приклади пластикових наркоманії хірургії

Є й відомі і менш відомі приклади пластикової хірургії наркоманії серед знаменитостей і світських сьогодні. Одним з яскравих прикладів, що більшість людей знає про (і вважають залежною людиною) є Майкл Джексон. Іншим яскравим прикладом є Сінді Джексон. Сінді Джексон також відомий як людину ляльку Барбі. Вона мала понад 47 процедур пластичної хірургії і значно змінила свою зовнішність протягом багатьох років, щоб виглядати більш, як Барбі.

Один з найбільш сумно відомих осіб, які, здається пристрастилася до пластичної хірургії є світська левиця Джоселін Wildenstein. Вона відома для отримання повторних операцій, щоб виглядати як велика кішка. Вона навіть зазначив, що недавні операції розширити свої вилиці області викликали обмеження її периферійний зір.

, Що викликає залежність пластикової хірургії?

Основне захворювання яких лікарі вважають причиною більшості пластикових пристрасті операції, називається Тіло безлад (BDD). BDD є психологічний розлад, яке викликає людей, які страждають його вважають себе, або частина їх тіла, щоб бути потворним або деформуватися. Це захворювання вважається тісно пов’язаних з надмірним компульсивного розладу і анорексії.

На жаль, незалежно від того, скільки пластичних операцій у людини, що страждає цим розладом отримує, вони не бачать їх образ тіла як поліпшення. Оскільки це психологічний розлад, він не може розглядати через косметичну хірургію, лікування повинно проводитися за допомогою психолога.

на що звертати увагу

Є кілька речей, які члени сім’ї та лікарі можуть шукати, намагаючись ідентифікувати людину, яка має пристрасть до пластичної хірургії, або основного захворювання з BDD. Перш за все, людина з цими типами скорботах буде мати дуже негативну думку про те, як вони виглядають і низька самооцінка. Це негативна думка, здається, не поліпшується навіть із запевненнями з боку оточуючих. Ця нав’язлива ідея також довговічними.

Ще однією ознакою цих порушень є величезна кількість операцій людина хоче отримати або отримав минулого. Він або вона також може мати дуже нереально вигляд, що пластична хірургія може зробити, і може бути дуже розчаровані в результатах після пластичної операції була завершена.

Людина, яка страждає від BDD також може мати важкий час залишаючи свого будинку або відчувати себе комфортно в громадських заходах. Людина, швидше за все, мене нав’язлива ідея, що люди дивляться на фізичну межу чи риси обличчя параноїдальний о.