чоловіки повинні піклуватися про свою шкіру

У недавньому минулому я випробував численні випадки, коли марки мій друг увійшов в мою ванну кімнату, щоб вийти проведення крему я залишила на раковині і питає мене чому я використовую його, як я можу застосувати його і те, що це, мовляв, робить, щоб моїй шкірі. У перший раз це сталося, я почав сміятися і думати, що мій друг чоловічої статі були деякі жіночих якостей він хотів показати мені, задаючи мені всі ці питання. Коли точно такий же інцидент був повторений іншими, я зрозумів, що люди цікаві, як косметичної промисловості жінок перетворилася на багатомільярдну одна і як саме все це косметика допомогти шкірі жінок залишатися молодою і свіжий вигляд.

За останні кілька років, чоловічі журнали почали поступово введені сторінок, в жіночих журналах існують десятиліттями, представляючи шкіри косметику та надання консультативної допомоги чоловікам і як піклуватися про свою шкіру. Краса редактори представить прості підходи до Чоловіча стрижка і чоловіки прийшли до розуміння важливості турботи не тільки свій гардероб, а й з їх шкіри. “Сукня для успіху” вже не є просто термін, відповідний наряд людина вибере, щоб відчувати себе комфортно і виграти справу, але вона перетворилася на загальний термін, який описує стан сучасного чоловічого розуму та краси тактики дивитися різким і красивим.

Для того щоб зберегти свою перевагу, хлопці різного віку зацікавлені у догляді за собою і віддаючись поліпшення зображення продуктів, гаджети та лікування. Але так як вони як і раніше чоловіки, вони нетерплячі і менш імовірно, щоб зрозуміти концепцію процедур технічного обслуговування. Насправді вони воліють, щоб покінчити з цим в один постріл.

Салони краси та масажу клініки знову шкіри методи лікування, які спеціально призначені для покриття потреб чоловіків і чоловіків не більше стурбовані занадто багато продуктів догляду за шкірою жінки зазвичай несе в поїздці. Вони самі роблять, створені основи, очищення, захист, зволоження, повідомлення гоління і щотижневий анти-забивають лікування, в той час серіалів і реклами виявили незайманою цільова аудиторія, яка хоче бути подані з інформацією і вчитися раніше дратує жінок експертів.

Хоча чоловіча шкіра товщі, зокрема, близько 0,5 мм товще, ніж у жінок, але і жирна, з великими порами зазнали впливу, і більше тенденцію до перекидання в піт. Таким чином, використовуючи дезодоруючу мило безпосередньо на обличчі чоловіка практики слід уникати, так як вони можуть дратувати шкіру і залишити липких слідів. Чоловіки повинні спробувати щось гостре, які залишають свої відчуття свіжої шкіри і чистою. Крім того, для тих людей, які є супер ледачі, багатозадачність для догляду за обличчям, волоссям і тілом врятує їх дорогоцінних кроків.

Загалом, якщо ви чоловік, ви повинні пам’ятати, що області, схильної до сухості потрібно зволоження, але краще, якщо ви оберете більш світлий гель-лосьйон формула, яка буде безмасляние і не додасть блиску. Крім того, очі гелі працювати добре для чоловіків, але багатих креми очей, який збереження вологості може зробити очі виглядають опухлими. Нарешті, шкіра, яка отримує поголився на регулярній основі має цілий ряд інших проблем, наприклад, червоні шишки, врослі волосся і шкірясті патчів. Для тих випадках, ви повинні пам’ятати, що бритва опіків або порізів шкіри може бути зменшена за допомогою гарне миючий засіб в душі, скраб кожні пару днів і пом’якшення крем для гоління з гострою бритвою. Звичайно, заміни ножів принаймні, один раз на тиждень є життєво важливим. Проблема взуття можуть бути вирішені за допомогою скрабу, щоб позбутися від мертвих клітин та плями і порад редакторів краси для чоловіків використовувати щотижневі обробки продукту, що містять саліцилову кислоту. Майте на увазі, що додавання тонера може зменшити розмір пори, плями контролю рівня масла, а також допомогти уникнути неприємних врослі волоски, але нічого надто суворим буде смузі від ефірних масел, коли шкіра найбільш вразлива. Прикінцеві, носити високу крем SPF, щоб захистити її від сонця знаки і можливі зморшки, особливо на обличчі, ніс, вуха і шкіру голови вважається необхідним під час сонячні місяці року. Мої враження після всіх цих хлопців в тому, що, безумовно, приймаючи більше уваги, що вони бачать у дзеркалі, заощаджуючи при цьому їх шкіру від можливих ушкоджень стало пріоритетним.