постійне видалення волосся з волоссям крем видалення

Більшість людей вважають, що крем для видалення волосся тільки тимчасове полегшення від небажаного волосся. Але мало хто знає, що вже є бренди видалення волосся крем, який дає постійне скорочення волосся. Хоча вищою ціною, це, безумовно, буде більш вигідним, ніж використання тимчасового видалення волосся крем кожні 3 тижні.

Для того, щоб бути успішним у видалення волосся назавжди, розчин для зовнішнього застосування або клінічна процедура повинна просочуватися через пори шкіри і знищити коріння і фолікули під шкірою. Це, як лазерні процедури проводяться в спеціалізованих клініках. Але так як ці процедури можуть коштувати цілий стан для деяких людей, фахівці розробили зроби на дому актуальні рішення, які дозволять досягти ті ж ефекти, лазерні процедури. Давайте оцінимо різні процедури, які пропонують постійне видалення волосся кремами і чому краще, ніж інші процедури.

Лазерна обробка

Лазерні процедури є одним з найпопулярніших процедур для того, щоб назавжди вбити волосяні фолікули. Це займає від 5 до 6 сесій до волосяних фолікулів повністю убитий. Вартість кожної сесії десь між $ 80 – $ 100, яка означає, що вам доведеться витратити близько $ 400 для того, щоб повністю викорінити волосся на ногах або пахв. Крім того, ви будете мати, щоб повернутися щорічно в клініку скорочення волосся для сенсорного вікна або, щоб перевірити, чи є ще волосся, що росте в певних частинах тіла.

електроліз

Електроліз залучає рух в клініку 20 до 25 разів для того, щоб постійно бути без волосся. У той час як це дійсно може обіцяти сталість у тому сенсі, волосся вільно, фінансове навантаження на Вам також може обіцяти деякі якогось сталості, так як вартість кожної сесії досить дорого. Для всіх сесій необхідно вбити волосяні фолікули в області (області ніг звичайно ж, потрібно кілька сеансів, ніж область бікіні), вам потрібно буде заплатити десь між $ 1000 – $ 8000. Дуже дорога процедура з видалення волосся.

постійне видалення волосся кремами

Тепер, з кремами, це дешево і легко зробити, навіть у вашому власному домі. Вам потрібно всього лише застосувати його принаймні раз на місяць, щоб переконатися, що волосяні фолікули і постійно ослаблена, поки він не вмирає. Це, як і накладення звичайної депіляції волосся кожен місяць, щоб утримати ріст волосся. Краща річ про це є те, що більшість людей зможуть дозволити собі це в $ 100 за трубку або контейнера.

Одна річ, яку люди повинні пам’ятати, що актуальні рішення перспективних постійного видалення волосся не може зробити це відразу. Це не миттєвий процедури, такі як лазерне лікування, тому що актуальні рішення потрібно більше часу, щоб знищити клітини волосся під шкіру. Але, звичайно, він буде мати можливість видалити волосся назавжди в області вибору.

Креми для волосся є одночасно простим у використанні і доступним в порівнянні з процедурами зроблено в спеціальних клініках. Якщо ви хочете постійного рішення для всіх ваших проблемах росту волосся потім перемкнутися на марку крему, який пропонує постійного скорочення волосся в пару місяців. Вони кажуть, терпіння є доброчесність, і це найкраще ілюструється у використанні цих кремів.