отримати допомогу для в’ялої шкіри

Вам потрібна допомога для в’ялої шкіри? Є ряд конкретних інгредієнтів, які показали великі перспективи в клінічних випробуваннях. Це може бути трохи важко знайти ці інгредієнти, однако.

Ви бачите, більшість продуктів по догляду за шкірою просто відстав від життя. Компаній створили свої заводи для виробництва і об’єднати конкретних сполук. Вони виробляють величезні партії одночасно. Коли щось нове й краще стає доступною, вона зазвичай займає п’ять років або довше, щоб побачити його у великій маркою. Іноді, ви ніколи не побачите найкращі інгредієнти в тих продуктах, просто тому, що вони є дорожчими.

Якщо Ви хочете реальної допомоги для в’ялої шкіри, потрібно щось інше … те, що великі торговельні марки, не може забезпечити. Можливо, вам доведеться заплатити трохи більше, але вам не доведеться платити сотні доларів за крихітну трубку, якщо ви знайдете правильну компанію.

Цінник, який ви бачите на ці красиві пляшки, з дизайнерськими іменами, має мало спільного з інгредієнтами, які він містить. Ціна має багато спільного з ліцензування використання ім’я дизайнера, реклами, маркетингу і вартості, що входить до створення пляшки.

Кращі продукти для догляду за шкірою приходять в прості непрозорі пакети призначені для захисту інгредієнти, не привертати до себе клієнтів, які шукають досить пляшку. Компанія продовжує свої витрати, а їх якість вгору, тому що вони не рекламують по телевізору, і вони не розміщуйте оголошення глянцевий журнал. Реклама в Інтернеті набагато дешевше, ніж реклама на ТБ і ви досягнете набагато більш широке коло споживачів. Косметичні компанії, схоже, не зловили на які поки теж.

Але, дозвольте мені коротко дістатися до інгредієнти, які забезпечують найбільшу допомогу для в’ялої шкіри, заснований на результатах перевіреної клінічними дослідженнями. Перший з них є потужним антиоксидантом екстрактом з видів японських водоростей або морських водоростей відомі як вакаме. Це було названо «краса зберігач ‘природним.

Завдяки дослідженням стало відомо, що одна з речей, які викликають шкірі провисати або втратити свою твердість нижче рівня гіалуронової кислоти. Вважалося, що ми могли б підвищити рівень, що аміно, з використанням кремів, що містять його. Звичайно, це один з інгредієнтів ви зазвичай бачите в проти зморшок, шкіра-зміцнюючий крем.

Тим не менше, дослідники виявили, що існує фермент гіалуронідаза, який руйнує аміно, дуже швидко. Так, їх метою було знайти сполука, яка інгібує, що ферментативна активність. Вони виявили, що екстракти Phytessence вакаме водоростей б зробити саме це. Шляхом інгібування ферменту, рівень гіалуронової кислоти починають рости, підвищуючи пружність і еластичність.

Другим, але найцікавіших нових допомогу для в’ялої шкіри є білок пептид витягується з овечої вовни називається функціональним кератину, який міститься в речовину під назвою Cynergy ТЗ. У клінічних дослідженнях, креми, що містять це було показано, що збільшення твердості шкіри більш ніж на 40%, всього за кілька тижнів, а також збільшують еластину і колагену, зменшуючи зморшки, зморшки і робить шкіру сяючою і світиться.

Кращі виробники гарантують їх продукції, перевірити кожну партію на наявність забруднень і здатні швидко змінюватися, коли нова технологія вимагає. Якщо ви дійсно хочете допомогти для в’ялої шкіри, роблять ваші дослідження, як це допоможе вам знайти його.

Відвідайте мій сайт, щоб дізнатися про більш дивовижні по догляду за шкірою речовин, ви, ймовірно, ніколи не чули.