отримати видалення віці місці now_

Подивимося правді в очі. У багатьох людей є питання про вік виведення плям. Вони є спільною проблемою. Видалення пігментних плям, на свій розсуд, не так уже й важко, але вона вимагає хороший послідовний догляд за шкірою.

Якщо ви консультації дерматолога або пластичного хірурга про вік виведення плям, вони можуть рекомендувати заморожування або кислоти шкірки. Будь-який з цих рішень відшаровується деякі з мертвих клітин у верхній шар епідермісу.

Ідея полягає в тому, що пігментація в зовнішні клітини тільки. Так, видалення цих клітин має бути ефективним для видалення пігментних плям, теж. Проблема полягає в наступному. Іноді пігментація йде трохи глибше.

Як глибоко залежить від кількості сонячного впливу, що ви отримаєте. Якщо ви часто в сонячному світлі, пігментація піде глибше. Це фактично надмірного сонця, який викликає пігментацію, в першу чергу. Створення послідовних зусиль для захисту території від сонця є важливою частиною видалення пігментних плям, незалежно від інших кроків, які ви приймаєте.

Якщо ви вирішите звернутися до дерматолога про вік для виведення плям, одна з речей, які вам скажуть зробити, це захистити область від сонця. Заморожування і кислоти пілінги роблять шкіру легше спалити. Насправді, якщо ви звернетеся до косметичного хірурга або відвідати один з день курорти, вони скажуть вам, щоб уникнути сонця в якості загального правила.

Зморшки, втратили пружність і інші ознаки старіння викликані кілька речей, але вільних радикалів є одним з найбільших злочинців. Основною причиною пошкодження вільними радикалами є УФ-випромінювання від сонця. Якщо ви хочете виглядати молодо, як можливо, для іншої частини вашого життя, ви не можете мати «здорові» засмагу.

Tans не так вже здорово, так чи інакше. Нам потрібно кілька хвилин сонячного світла кожен день, для того, щоб тіло, щоб зробити вітаміну D. Але, людей зі світлою шкірою повинні обмежити їх вплив на 10 хвилин або менше.

Коли справа доходить до видалення пігментних плям, площа повинна бути захищена від сонця в будь-який час. Одяг і тіні забезпечує найбільший захист. Оксид цинку сонцезахисний крем і інший варіант. Незначні сонцезахисних присутня в багатьох косметика не є ефективними.

Багаті антиоксидантами кремів може бути ефективним для виведення плям віку. Антиоксидант коензим Q10, наприклад, було показано, що відновлення пошкодженої сонцем шкіри при застосуванні на день протягом шести тижнів. Але, більшість з більш-рецепта кремів для видалення пігментних плям містять гідрохінон, подразник, який може призвести до збільшення ризику розвитку раку.

Кращий рада, щоб шукати хорошу Антивіковий крем і використовувати його регулярно. Переконайтеся, що коензим Q10, природний вітамін Е, масло виноградних кісточок і екстракт бурих водоростей вакаме є одними з інгредієнтів.

Тепер, коли ви все це знаєте, з кремом, в нічний час (після зняття макіяжу, перед сном) допоможе теж. Подивіться на один інгредієнт екстракту авокадо. Він містить стеролінов яка, як відомо, бути ефективним для виведення плям віку. Як ви могли помітити, кращі підходи природних.

Щоб дізнатися більше про вітаміни для здорової шкіри і інші неймовірні природні речовини для природного здорового догляду за шкірою, відвідати мій сайт сьогодні.