меланодермії стан шкіри

Melasma це грецьке слово, яке означає “чорна пляма”. Melasma є невідомою причини в деяких випадках, але перебуває під впливом гормонів і впливу сонячних променів. Це стан з’являється найчастіше в темноволоса, темношкірих жінок. Вагітності або при застосуванні протизаплідних таблеток може призвести до меланодермії. Якщо меланодермії обумовлено вагітністю або протизаплідні таблетки це може зайняти до п’яти років, щоб зникнути або може тривати нескінченно. В результаті гіперпігментація може вплинути на будь-який або всі з таких приладової панелі! області: лоб, щоки, ніс, верхню губу і підборіддя. Носіння парфуми або деяких косметичних препаратах особи на сонці також може погіршити меланодермії.

Лікування: призначають гідрохінон, щоб допомогти печінки зникають строкаті плями, викликані меланодермії. У поєднанні з Сітківка гідрохінон дуже успішним у депігментірующіе зміна кольору, викликане меланодермії. Сонцезахисний крем також використовується для запобігання репигментация. Заморожування з liquic азоту або сухого льоду також може полегшити пігменту. Electrosurgica: знищення або слабкою кислотою є альтернативною формою ЛІКУВАННІ:, яка була використана для усунення меланоз шкіри.

Косметичне лікування: Пацієнтам слід рекомендувати застосовувати крем для засмаги Всього в постраждалому районі щодня, щоб запобігти подальшому знебарвлення. Це має бути зроблено двадцять хвилин, перш ніж пацієнт застосовує непрозорий розчин крем кришку, приховування знебарвлення. Непрозорі креми кришка із загальною захисту від сонця (SPF 15 або більше) буде косметично замаскувати гіперпігментірованних областях, і в той же час надати пацієнту додаткового захисту ЗС Пацієнти повинні до н.е.

вказівка ​​застосовувати товстий застосування крему кришку так знебарвлення НЕ буде проступати і змінити колір макіяжу, надаючи йому сіруватий відтінок. Теракотовий або рожевий порошок рум’яна можуть бути застосовані злегка, щоб протидіяти цій проблемі і не дозволить йому шукає брудно.