лімфоми і грудні імплантати

У січні 2011 року були опубліковані статті у провідних газетах США про об’єднання лімфоми і грудні імплантати. Це називається анапластичного великий клітинної лімфоми (ALCL), вкрай рідкісний тип злоякісності. Приблизно 1 з 500 000 жінок з діагнозом ALCL (у будь-якій частині тіла) в Сполучених Штатах щороку. Тільки в 3100000000 жінок на рік в США з діагнозом ALCL в грудях. Груди ALCL була найбільш часто ототожнюється у пацієнтів, які перенесли операції імплантат перегляду. Є в даний час близько 60 повідомлень про випадки ALCL у жінок з грудними імплантатами по всьому світу. Загальна кількість імплантатів по всьому світу оцінюється в 5-10 мільйонів. Виходячи з цих цифр, для жінок з грудними імплантатами, оцінка в тому, що одна з 125000 буде розвиватися рак молочної ALCL. Щоб покласти речі в перспективі, в тієї ж жінки, швидкість рак молочної залози є однією з восьми.

За даними FDA (харчових продуктів і медикаментів), жінок з грудними імплантатами може мати дуже невелике, але підвищений ризик розвитку цього захворювання в капсулі шраму поруч з імплантатом. На щастя, він не з’являється, що це лімфома відбувається в тканині молочної залози себе. Досі це не можливо ідентифікувати тип імплантату (силікон проти фізіологічний розчин) або причина імплантат (рак молочної залози реконструкції порівняно з естетичними збільшення), пов’язаний з меншим або більшим ризиком. В даний час (лютий 2011 р.), рекомендації полягають у наступному:

1) у жінок без будь-яких ненормальних симптомів, грудні імплантати не повинні бути видалені через страх лімфоми.

2) Чи не скринінгу лімфоми у грудних імплантатів пацієнтам, які не мають симптомів. Це тому, що випадки раку молочної ALCL були прояви хронічної кишеню рідини (сіра), біль, шишки, набряк або асиметрія. Хронічний серома є стійким і повторювані, і його слід відрізняти від післяопераційних сірому, які зазвичай відбуваються відразу ж після операції на молочній залозі. Крім того, немає ще не визначений надійний метод для скринінгу грудей ALCL в неінвазивних моди.

3) Якщо є підозра на грудях ALCL, пластичний хірург повинен збирати свіжу рідину серома та представництва частини капсули (шрам навколо імплантату) під час операції і послати за патологію тестів. Діагностична оцінка повинна включати оцінку цитологічних серома рідини з Райтом Гімза забарвлених мазках і клітинної імуногістохімії блок тестування для кластера диференціювання (CD) і Анапластичний лімфоми кінази (ALK) маркерів.

4) Якщо груди ALCL підтверджується, імплантат і капсула навколо нього повинні бути вилучені. Пацієнт повинен бути направлений до міждисциплінарної групи по догляду з хірургічною, радіаційної та медичної онкології експертизи. Оскільки цей тип злоякісного настільки рідкісні, немає консенсусу визначено режим лікування для населення в цілому. Терапія повинна бути індивідуалізована, і може включати в себе додаткові операції, променевої і хіміотерапії.

Травень Брукс