зробити правильний вибір шампуню для здорового волосся

Хороший шампунь повинен очищати волосся і шкіру голови, видаляючи накопичені шкірного сала, тверді частинки шкіри, бруд і залишки волосся догляд препаратами. Слід залишити волосся м’якими, блискучими і легко розчісується і укладаються. Шампунь повинен також дати «тіло» до волосся, запобігати “вітряний” волосся і допомагають поліпшити пошкодженого волосся.

Шампунь повинен бути досить легко помасажуйте волосся і шкіру голови, а також бути легко змивається після використання. Слід, ні дратувати шкіру або викликати пошкодження очей.

Більшість шампунів і піни очистити і добре, але чи є зв’язок між ними? Більшість людей, звичайно, зв’язати хорошої піни з хорошою чистки, але, насправді, немає ніякого психологічного значення і, діючи як мастило допомагає зменшити пошкодження волосся від дії пальцем.

Загалом, деякі люди, як правило, мити голову не рідше одного разу кожні два дні, а в деяких випадках кожен день. Інші, з іншого боку, як правило, миють від трьох до шести разів на місяць. Очищення волосся не повинні бути настільки ж часто, як можна було б припустити, якщо волосся збережені добре щіткою і причесаний.

Шампуні доступні в різних форм і типів, включаючи рідини, лосьйони, паштети, гелів, аерозолів і сухих продуктів. Шампуні, крім того, розрізняються за спеціалізованим цілей, таких як для окремих волосся або шкіри голови, віку, статі, відтінки аромату і кольору. Кожен день шампуні сформульовані так, щоб застосовувати щодня, не залишаючи волосся занадто сухі.

Частота промивання продиктовано стан шкіри голови, спосіб життя людини, роду занять і область, в якій він / вона живе. Там немає максимальних або мінімальних значень для частоти миття волосся необхідно для окремого волоса. Тільки кваліфікований фахівець може запропонувати волосся правильної оцінки кількості миття волосся раз вимагає людини.

Наступні дії можуть бути використані в якості загальних рекомендацій для різних типів волосся:

Грубі, кучеряве волосся

Кучеряве волосся майже завжди сухе волосся, як масла, вироблені в шкірі голови не подорожують так само легко, до стрижня волоса, як вони роблять з прямим волоссям. Вершковий, зволожуючі шампуні працюють найкраще для цієї текстури волосся. Виберіть масло зародків пшениці, масло ши і горіхові масла у вашому шампунів.

Добре, жирної, або кульгав волосся найбільш схильні шукає ‘жирна’ і може отримати таким чином після того, як всього один день. Використовуйте м’який шампунь для щоденного або частого миття.

Обробляються волосся

Додавання вологи є ключовим для фарбованого, після хімічної завивки волосся і розслабленим. Мити волосся щодня з шампунем зробив для нормального волосся. Сконцентруйтеся на очищення шкіри голови. Потім за допомогою строн кондиціонер тільки на діафіза до кінців волосся.

Сухого, пошкодженого волосся

Використовуйте шампунь, який є гладким, Detangle, і розповсюдження статичного.

завжди пам’ятати,

1) Людям з жирною шкіри голови шампунем слід щодня. Кожен повинен шампунь кожні два-три дні. Переконайтеся, що ви очищаєте шкіру голови і волосся і спробувати шампуню після роботи до сьомого поту від фізичних вправ і т.д.

2) Зверніться за порадою трихолог як до яких шампунем ви повинні використовувати.

3) Сухе волосся жирної шкіри голови, але вказує, що волосся пошкоджені або ви страждаєте від нестачі цинку.

4) сухої шкіри голови і сухого волосся живильні вказують або гормональний дисбаланс. Наприклад, суху шкіру і волосся можуть бути пов’язані зі зниженою щитовидної залози.

5) Використовуйте м’яку воду для миття та жорсткої води для пиття.

6) вологи у волоссі, визначається вологістю в атмосфері.