жирного волосся

По всій шкірі голови, у вас є тисячі маленьких сальних залоз трохи нижче поверхні. Ці маленькі залози виробляють натуральне масло, зване шкірним салом. Це масло подорожує з залоз до вашої голови, а потім на вашому волоссі. Вона починається біля основи волосся, а потім працює свій шлях до кінців волосся. Ці маленькі залози не виробляють багато нафти до настання статевої зрілості, а потім вони знову сповільниться після близько 50 років.

Деякі люди виробляють багато більше нафти, ніж інші. Там ви нічого не можете з цим зробити, окрім частих і регулярних шампунь з м’яким шампунем. Кращий час для шампуню волосся насамперед з ранку. Таким чином, ваше волосся свіжим весь день. Якщо ви шампунь вночі, ваші сальні залози буде мати 8-годинний початку на вас і ваших волосся може виглядати досить жирна прийти час обіду.

Мало того, що жирне волосся виглядають брудними, він також має запаху. Люди, які часто мають жирне волосся часто не знають про це. Ви можете навчити їх, кажучи їм, щоб мити руки, висушити їх, і їх запах. Після цього отримати їх, щоб управляти їх чистими руками по волоссю і потирати шкіру голови. Нехай вони пахнуть руки знову. Вони будуть бачити, що ви маєте на увазі.

Натуральне масло волосся можуть змінювати зовнішній вигляд вашого волосся і поведінки. Тонке волосся особливо здійснюється нафту і як правило, мають дикі виникнення коли вона жирна. Місця на голові, які мають cowlicks (наприклад, на маківці голови, або у вашій передній лінії росту волосся) стають менш керованими і стирчать, коли вони являють собою маслянисті. Масло робить ваше волосся злипаються і, отже, викликає кучеряве або хвилясте волосся, щоб виглядати кучеряве або wavier. Жирність і робить, то волосся виглядають ще тонше на злипання ваші волосся і робить шкіру голови видні.

Зайве говорити, що часті і регулярні промивання графік допоможе здоров’я ваших волосся і тримати це виглядає і нюх краще.