допомога для зцілення hands_ використанням парафіну глибоко зволожують

Одна річ, яку ми часто не звернути увагу на текстуру шкіри наших рук. Ми концентруємося на якість нашої шкіри обличчя, але часто залишають наших руках, щоб продовжувати говорити наш справжній вік!

Шкіра на руках тонше, ніж шкірі обличчя. Тому що ваші руки під впливом атмосферних явищ більше, ніж ваше обличчя, вони показують знос років. Ви миєте руки кілька разів протягом дня, забираючи натуральні масла, які тримають вашу шкіру пружною і молодий вигляд. Крім того, вени на руках рости і протягом часу, який означає, що вони просвічують крізь шкіру тонким шаром ваші руки більше, як ви продовжуєте віку.

Крім того, ваші руки не покриті таким же чином з продуктами SPF, наприклад, що, як правило, включені в основу і зволожуючий ви покладете на обличчя. Навіть якщо ви поклали хороший зволожуючий крем SPF якості містять він пішов би після однієї-двох прань руки протягом дня.

Спосіб боротьби з цим щоденні бомбардування жорстокого поводження є використання лікування парафіном раз на тиждень. Зволожувачі глибоко проникають у шкіру, весь час допомагає відлущує мертві клітини шкіри.

Якщо ви використовуєте спеціально свічки парафін для цієї мети ви б запалити свічку і нехай трохи воску розплавити і залити невеликою кількістю на руки, терти його і залиште на кілька хвилин. Він не обпікає шкіру, але замість цього відчуває себе чудово гріховно. Ви будете вражені тим, що він відчуває, як! Це дуже економічний і простий спосіб отримати санаторно-курортне лікування верхньої якості прямо у власному будинку. Це не стає легше, ніж це!

Цей тип воску парафін також добре для ваших ніг. Просто руб воску на деякі ваші сухі хрусткі ноги, покласти ноги на кілька хвилин і розслабтеся, поки віск дає ноги спа-як зволожуючий догляд. Ваші ноги інша справа, що показує ваш справжній вік. З віком наш підборах особливо Отримати виключно сухою і лущиться дивитися.