добре виглядати, почувати себе краще, краси для жінок з раком

Добре виглядати, почувати себе краще, організації для жінок з раком, пропонує перфекціонізму поліпшити самооцінку жінки, які борються за своє життя. Лікарі піклуються про медичні питаннях, проте жінки щодо змін до їхньої шкіри, нігтів, волосся та обличчя. У той час в їхньому житті, коли вони вимагають надзвичайно позитивне ставлення до боротьби з цією хворобою, вони дивляться в дзеркало і бачу жінку, вони не визнають.

Кожен пацієнт отримує коробку косметики, яка включає в себе очищає засіб, тонік, зволожуючий крем, для видалення макіяжу очей, тональний крем, пудру, макіяж очей і рум’яна, підводки для очей, олівець для губ, олівці брови і туш. Вони також доручив у догляді за шкірою і макіяжу додатків, а також як вибрати перуку і що робити, як їх волосся випадає. Продукти пожертвували багатьма з косметичних компаній по всій країні. Члени цих же компаній вкладають свій час, щоб навчити жінок при виконанні службових обов’язків, як доглядати за шкірою, яка в даний час вважається чутливою і сухою. Навчитися створювати брів, які можуть бути загублені або незабаром будуть зниклих без вісті і як приховати темні кола під очима, в результаті їх обробки інформації, яку вони хочуть вчитися.

Багато хто з жінок, що йдуть у двері виглядала переляканою і нещасною однак до того часу вони пішли, вони знайшли друзів із загальним фактором … вони були не самотні! Одна жінка, яку я допомагав, 83-річна Лізетт, був палкий маленької французької жінкою, яка сказала мені, що вона була миє обличчя над раковиною протягом останніх трьох років, тому що вона не могла спокійно дивитися на її обличчя в дзеркалі. Як вранці просунувся я міг бачити зміни в її відношенні. Її шкіра зволоженою і тепер зі свіченням спираючись на хорошу основу, виглядала сяючою. Темні кола під очима були зведені до мінімуму, і вона застосовується невелика кількість колір очей і туш для вій, трохи рум’ян і помади. Лізетт посміхався! “Я думаю, я піду сьогодні ввечері танці!” Вигукнула вона.

Досвід роботи з добре виглядати, почувати себе краще пацієнтів змінило моє життя. Я завжди думав, що волонтерство було про надання комусь ще. У мене не було ні найменшого уявлення про подарунки вони хотіли дати мені у відповідь. Навіть з їх страх і невпевненість, ці жінки були оптимізм і сили я не міг повірити. Я залишив кожній сесії почуття вдячні за Знання і відчуття, що я був одним з найщасливіших людей на землі.