в порівнянні з типовими екземи природний засіб

Екзема є запалення пори і шкіра безперервно бачили в приналежності до алергічних умовах, схожих з астмою і сінної лихоманки. Компоненти, постраждалих від екземи, ураження, які розвиваються в стані часто з’являються у вигляді патчів, пухирі та / або подряпин. Околицях, постраждалих від екземи дуже свербіж і незручно. Постраждалих районів може рости, щоб бути аномально товстий. Потовщення шкіри може бути введений через травму з патчами від подряпин і тертя. Постраждалих плями буде зазвичай сухий в порівнянні з охопить інші райони. Особи, ліктів, під колінами, зап’ясть зазвичай мають тенденцію до розвитку екземи, ніж різні частини тіла.

Одна з багатьох основних причин екземи є дисбаланс у людини імунна виконання і може бути однією з форм реакції на речовини навколишнього середовища схожі на бруд, забруднення повітря, дріжджі, косметичні товари, хімічні речовини, подібні: миючі засоби, масла, мастила, розчинники у себе вдома або в робочому місці. Крім того, стрес може привести до виснаження впевнений, вітаміни тіла (вітаміни і мінерали), яке врешті-решт призводить до чутливості в напрямку екземи.

Кортикоидов креми, що містять гідрокортизон є найбільш поширеними типовими для лікування екземи. Гідрокортизон схожа на чистого гормон, що виділяється залозами, який контролює хід запалення і бере активну участь у іонний баланс тіла. Гідрокортизон лосьйони є ефективними для зменшення подразнення, набряклість, почервоніння і свербіж дозволяючи тим самим постраждалих простору, щоб зажити. Незважаючи на зниження коротко результати екзема, ці лосьйони можуть призвести до витончення шкіри й ушкодження. При надлишкових дозах або в низьких дозах протягом тривалого часу гідрокортизон може накопичуватися в організмі і викликати метаболічні зміни в сіль і воду стабільність, калій і кальцій баланс і підвищує рівень цукру в крові. Пояснення для накопичення декілька. Однією з важливих причин є конкуренція між природним гормон виділяється і актуальні гідрокортизон ті ж рецептори, що може підняти рівень гормону відчепили. Одна інших життєво важливих тригер стероїдної структури гормону, що робить усунення шляхом нирки важко. Кортикостероїдів лосьйони повинні бути використані з низькою дозою гормонів і для короткого періоду часу, як правило, вказаної на етикетці. Крім того, раптове припинення кортикостероїдні крему може призвести до погіршення екземи.

Природна терапія є легким, але тривале різні для лікування екземи. Багато трави ідентифікуються за їх корисні властивості при лікуванні екземи, такі як: лопух, календула, Св. Іоанна сусла, ромашки, Піщанка, деревію, кропиви, солодки. Вони можуть бути використані в якості чаї, настоянки або для місцевого лікування.

Так як екзема фантазії захворювання шкіри однієї трави не буде достатньо, щоб зменшити ознаки екземи або ліквідації цієї хвороби. Складне поєднання корисних трав є безсумнівним додатковим досягти лікування.

Антиоксидантні кошти були ефективно використані в профілактиці і терапії різних пори і шкірні захворювання, які зазвичай характеризуються високою часткою вільних радикалів на місці постраждалих районах. Відмінний приклад чистого антиоксидантів обліпихову олії і насіння винограду. Вони включають в себе широкий спектр антиоксидантів відповідний вітамін Е, А, С, селен, бета-каротин, антоціанідінов, яке може бути корисним у разі екземи і різних шкірних захворювань.

На закінчення Натуральне різних також може бути довше, ніж стандартне рішення для терапії екземи проте набагато безпечніше для шкіри і благополуччя в цілому.