брови тонування

Брови природних рамка для очей і повинно бути в пропорції до лиця. Ідеальну форму брів буде поліпшити зовнішній вигляд ваших очей, обличчя і підкреслить вашу косметику в той час; погано збереглися, непокірні брови приховає красу ваших очей. Лі видалення безпритульні волосся або повна зміна потрібна, краса терапевти можуть надання форми брів за допомогою пінцета, воску або Threading методів. Мета полягає в тому, щоб гарантувати, що брови формується відповідно до форми обличчя людини. Альтернативним варіантом лікування є брів і вій тонування. Варто звернути увагу, якщо ви змінили свій колір волосся, дуже світлі брови і вії або воліють не носити макіяж. Це може додати глибини та визначення для ваших очей. Завивки вій також може додати визначення для очей. Ця процедура особливо підходить для людей, які мають короткі або прямі вії і ротор буде тривати протягом декількох тижнів. Брів має дуже важливу роль у створенні загального вигляду приємно, зробити брови на місці з брову пензлем і у випадку, якщо ви не задоволені зовнішній вигляд, то важливо, що ви тримаєте їх в місці і просто удар деякі лаку для волосся на ньому.

Шість кроків до ідеальної брови:

1. Кисть брови вгору. Акуратно обріжте надлишки волосся над верхньою частини природну арку. Будьте обережні, щоб не зняти занадто багато на кінцях або вам доведеться лоб “лисі” плями.

2. Подивіться уважно на форму. Ваша брова повинна починатися у вашій слізної протоки, пік на зовнішньому краю райдужної оболонки ока і закінчуватися в зовнішнього куточка ока. “Багато жінок роблять помилку, знімаючи занадто багато в зовнішніх кутів”, говорить Вестон. «Це нахилити вгору брови і робить людину виглядати постійно сердитий”.

3. Prep шкіру: Змочіть ватяний кулька в в’яжучий і протріть брови області.

4. Тримайте олівець у відповідності з зовнішнього боку райдужної оболонки ока і зверніть увагу, де пік вашої арки природно відбувається. Від арки до зовнішнього кута ока, ваші брови повинні потрапляти в прямій або злегка зігнутої лінії, залежно від виду ви намагаєтеся досягти.

5. Тримайте пінцет під кутом в 45 градусів, і зривати безпритульні волосся нижче лінії брови. “Pull в напрямку росту волосся, або ви можете в кінцевому підсумку порушення волосся середині валу”, говорить Кут. Йди за своєю природною форми брів, а не тенденції. “Це дуже важко, щоб ваші брови відростають в їх природній формі після того, як зірвав їх до смерті намагаються досягти конкретного погляду,” говорить вона.

6. Заповніть районах зі слабким покриттям з нещодавно загострені брови олівцем – бути ефект вибуху бомби, використання світла, швидкі удари, щоб залучити у волоссі. Брови порошок дасть тонкі брови загальне визначення, і відмінно підходить для більш природний вигляд. Використання брови пензлем, розгортки порошок і назовні над бровами. Якщо ви початківець брови, тонованого гелю брови надійний спосіб зберегти брови на місці. Злегка покрийте брови використанням вгору і назовні інсультів. Витріть надлишки і дозволити йому встановити. Отримати сяючою.