Японські випрямлення волосся – перманентне випрямлення волосся

Перманентне випрямлення волосся стало дуже популярним, як останні стилі контактний пряме волосся є річчю в. Ця технологія була розроблена в Японії, де пряме волосся бажано для більшості жінок. Цей процес зазвичай називається Японський випрямлення волосся, але в США, Канаді та Великобританії він також згадується як іонні Retexturizing, японський Прямий Пермі, реконструкція теплових і Rebonding. Це дуже інтенсивний процес, який залишає волосся повністю прямі, і відчуття гладкою і шовковистою з глянцевою зовнішністю. Він працює за рахунок руйнування водневих зв’язків у корі волоса, щоб видалити всі локон і хвиль. Оскільки мова йде про постійну реструктуризації ваші волосся, він триватиме до нового росту волосся, які, звичайно, бувають, як звичайно.

Постійна випрямлення волосся працює тільки на кавказьких або азіатських волосся. Не рекомендується для африканських волосся, який вважається більш крихким. Для африканських волосся ви краще з с розслабляючими які спеціально зроблені для африканських волосся. Якщо ви використовували релаксатор на ваше волосся в минулому, ви не повинні отримати свій випрямляч волосся назавжди, як ці два процеси не сумісні і ви можете побачити поломки або випадати. Крім того, обов’язково повідомте про це свого стиліста про інших процесів, таких як відбілювання, колір, і т.д. основні моменти, які ви використовували в недавньому минулому. Кращий спосіб переконатися, що ви є гарним кандидатом для цього процесу є наявність свого стиліста зробити тест берега. Насправді ваш стиліст повинен бути один, щоб запропонувати це, якщо вони є професійними і досвідченими і і хочете ви отримаєте кращі результати. Хоча випрямлення може бути зроблено на фарбоване волосся, обов’язково дотримуватися загальні керівні принципи чекати два тижні або більше до і після.

Якщо ви вирішили йти вперед, пам’ятайте, що волосся випростався в результаті цього процесу дозволить зберегти ваші волосся дивлячись гладка і блискуча від шести до дев’яти місяців, в залежності від вашої швидкості росту волосся. Тому від 4 до 6 годин (залежно від довжини волосся), яке потрібно для процесу, безумовно, варто. Ви також можете думати, що вартість $ 500 – $ 800 для хорошого досвідченого стиліста коштує він, оскільки це дозволить скоротити час щоденного стилю протягом багатьох місяців. Я застерігаю вас використовувати тільки шампуні і кондиціонери, рекомендується для нових блискучою гривою. У першу чергу вам потрібно глибоке кондиціонування, може бути, навіть виходити-в, і для укладання волосся з сонцезахисним кремом.

У мене багато друзів, які клянуться Японський випрямлення волосся і особисто не чув страшні історії. Я сам думаю про нього, але все ще обдумував його. Єдине, що слід пам’ятати, що постійне означає, що ви не зможете мати будь-які кучері або хвилі – не щипці для завивки не працюватиме. Таким чином, це зобов’язання протягом шести місяців, так що вибирайте мудро.