як працюють брекети для випрямлення зубів

Один з найбільш поширених способів, як зуби можуть бути випрямлені походить від використання брекетів. Це матеріали, які працюють в простий спосіб, щоб допомогти з переконавшись, що його зуби можуть виглядати краще з плином часу.

Що тут є те, що ряд кронштейнів розміщені на передній частині зубів. Як правило, вони будуть зроблені з керамічними або пластиковими матеріалами, хоча деякі до цих пір використовують стоматологи металевих кронштейнах. Після вони встановлені на зуби провід буде поміщений через зуби. Це провід, який використовується, щоб допомогти з затягуванням зуби, так що вони можуть переміщатися в положення з плином часу. Провід, який буде використовуватися буде в тому ж, що стоматолог хочете, щоб ваші зуби буде дюйма

Оскільки провід працює з зубами він працюватиме, щоб чинити тиск на зуби, так що вони можуть рухатися у форму, що особливості дроти. З часом зуби будуть рухатися разом з провід так, щоб вони могли відповідати тій же кривій, що провід виклав за них. Коли це буде зроблено зуби будуть в остаточному підсумку стає прямим.

Тиск, який використовується для отримання зубів переїхати в свої місця є те, що щодо мінімальної. Однак раз на місяць або близько того пацієнта ці брекети доведеться повернутися до свого стоматолога, щоб отримати проводів посилені. Це пояснюється тим, проводи будуть мати можливість продовжувати працювати, щоб отримати його зуби, а також прямі, так що тиск, що дроти потрібно, щоб вони працювали можете продовжувати бути правильно наносити на зуби.

Як тільки зуби на свої місця брекети буде успішно працювали. Коли це відбувається, брекети можуть бути видалені в кронштейни та проводи будуть видалені. Це тому, що зуби більше не будете повинні працювати з проводом, щоб змусити їх переїхати у свої правильні місця.

Брекети працюватиме для різних періоду часу в залежності від тяжкості свого стану. У деяких з найменш важких випадках брекети можна носити протягом тільки шести місяців. У більш важких випадках це може зайняти два роки, щоб вони працювали. Ці тимчасові рамки будуть варіюватися відповідно до загальними потребами пацієнта.