як отримати вид з джазовим консилер

Допомагаючи, щоб вирівняти шкіру обличчя, що маскують іноді тільки косметичний, що багато жінок вважають за краще використовувати разом з порошком для щоденних цілей. Для літа, вам може знадобитися трохи темніше, щоб відповідати вашій шкірі засмаглий і запечена в НД Це в основному маскує недоліки обличчя і врівноважує ваш колір обличчя, приховуючи зі шкіри плями і кола під очима.

Нанесіть маскує по-перше, для покриття темних плями або плями, а потім перейти через приховані області з фундаменту. Якщо плями ще темно, ви можете повернутися і застосувати більш консилер на верхній частині foundation.Avoid повне охоплення фундаменту. Мало хто потрібно наносити основу на все обличчя. Просто нанесіть де у вас є нерівний тон шкіри.

Суміш фундамент правильно – Завжди починати в центрі вашого обличчя потім змішайте основу назовні.

Виберіть правильний колір і формулу для вашого типу шкіри.

Як приховати темні кола Undereye – Якщо ви хочете, щоб нейтралізувати темні кола Undereye з персикового або жовтого тону приховувачів. Нанесіть консилер на внутрішньому куті ока, торкнувшись його на місце.

Веснянок і пігментних плям повинні бути приховані, коли це абсолютно необхідно, як це має товстий шар консілера, щоб покрити їх і може виглядати гірше. Зволожують шкіру і нанесіть вершкове консилер, який світліше, ніж ваш фундамент і встановити її за допомогою розсипчастої пудри. Для додаткового чарівності, ви можете також прах його з тонким, шкіри тони порошок відливом.

Всередині носа моста, на розі міль та зовнішнього куточка ока є найбільш вразливих районів, і вимагають особливої ​​уваги при застосуванні консилер.

Злегка зневоднені залишок у шапці ваш фонд може бути досить ефективним консилер, який відповідає Вашим фондом відмінно.

Щоб позбутися від червоних рубців і родимі плями, використовуйте жовті основі приховувачів. Нанесіть грунтовку матових до шрамів перед використанням сушарки приховувачів з високим рівнем пігменту, щоб покрити їх. Для опуклі шрами використовувати трохи темніший відтінок консілера, ніж ваш природний тон шкіри, а світліші тіні для відступом шрами. Встановити з порохом.