природних видалення рубців – Як позбутися від шрамів природно

Природні видалення рубців є набагато обговорюваною темою в Інтернеті, і може бути дуже заплутаною. Існують буквально десятки природних засобів, шрам креми, а також цілий ряд бабусині казки там. Але будь-який з них насправді працює? Це питання на мільйон доларів. Найдорожчий дизайнер шрам креми і продукти там не ефективний для видалення шрамів і не мають медичних доказів того, що вони роблять. Проте, з деяких причин, вони продовжують отримувати придбані і використані як ніби вони знаходяться. Більшість з цих продуктів є просто вивертом і заповнені зволожувачі, “антиоксиданти”, та інші неефективних наповнювачів. Це дорого і не потрібно. Є багато натуральних продуктів і методів, які є більш ефективними і менш дорогими, ніж будь-який крем шрам дизайнера.

Є багато міфів і маркетинговий обман там, що змусити людей витрачати гроші на неефективні видалення рубців продуктів і методів лікування. Ці продукти практично ніколи не спирається на медичні випробування або дослідження і показали погіршуватися рубців в деяких випадках. Це призводить деяких людей, щоб спробувати природні методи видалення шраму, багато з яких є марною тратою часу. Ніколи не наносите продукт видалення рубців на шкірі, природні чи ні, не знаючи напевно, що вони ефективні. Це може призвести до подразнення і подальше пошкодження шкіри, якщо використовується неправильно.

Ось кілька найпоширеніших природних видалення рубців продукти, які не є ефективними:

вітамін Е
екстракт цибулі
огірок
сандалове дерево
оливкова олія

Ці продукти і засоби отримати пройшли навколо, як до лікаря, незважаючи на відсутність будь-яких медичних пільг при місцевому застосуванні. Вони не були доведені в будь-яких наукових дослідженнях і взагалі нічого не робити, щоб зменшити рубці. Більшість людей, які стверджують, щоб домогтися результатів від цих коштів чи продукти, що містять їх, або приділяється зробити так, або отримали результати з іншої причини. Це, ймовірно, від масажу шрам на щоденній основі, або тому, що шрам був все ще в процесі загоєння. Завжди будьте гранично обережні при прийнятті медичних онлайн консультації, навіть якщо його природний. Такі продукти, як вітамін Е показали погіршуватися рубців в декількох дослідженнях. Ви знайдете багато з найпопулярніших дизайнер шрам креми там також використовувати ці ж інгредієнти у своїх продуктах і стягувати обурливі ціни на них.

На щастя, є кілька природних лікування рубців продукти і методи, які, як правило, дуже ефективно знижує видимість шраму. Ці натуральні продукти добре приховані, але може привести до дуже видимі результати при правильному використанні. Перш ніж витрачати свій час і гроші на дорогі креми шрам і небезпечних процедур, розглянемо природне видалення шраму. При правильному використанні природних програми скорочення шрам може перевершити будь-якою дорогою крем шрам дизайнера без необхідності дорогих і небезпечних операцій.