маски для обличчя глина рясніють

Терапевтичні маски були використані протягом століть з відомими позитивні результати. Те, що не відомо було, що лікувальні добавки, були. Наука тепер можна проаналізувати і виявити компоненти, характерні для певних природних глин.

У виборі правильного глина маски для обличчя, потрібно спочатку визначити тип шкіри, для яких маска призначена, тобто жирної / пошкоджених, нормальний, сухий, старіючої або чутливої. Комбінація шкіри можуть бути як жирною і нормальною і сухою. Багато стовпців в Інтернеті пропонують освітні матеріали про класифікацію типів шкіри.
У кількох словах, жирній шкірі проявляється надлишок нафти, особливо в області носа і підборіддя, а сухій шкірі не вистачає вологи, стає сухою на дотик, і лусочки; старіння шкіри шкірясті і пошкодженої сонцем; чутлива шкіра реагує на багато суворих інгредієнти і схильний до проривів і висипки; нормальної шкіри не є ні сухий, ні жирною, але може бути екологічно пошкоджені, і комбінація шкіра може бути жирної, особливо в Т-зоні, в той час як решті частини обличчя може бути сухим або нормальним.

Люди з жирною / пошкодженої шкіри потрібно буде вибрати маски для обличчя, які глина висихає. Вони повинні також удосконалити пори, і витяг домішок. Деякі маски для обличчя містять глину гліколевої кислоти або інших отшелушивающих видалити старі клітини шкіри, стимулюють ріст нових, а також зменшити присутність вугрів. Ці маски для обличчя глина може підкреслити їх глибокого очищення, очищення, роз’яснення, або характеристики шкіри переробки.

Звичайні посібники шкіру від маски глина які постачають поживні речовини, оскільки вони гладкі й удосконалювати колір і текстуру шкіри. Підтяжка шкіри елементи, такі як екстракти водоростей або DMEA, на прізвисько “підтяжку обличчя в банку” часто додають для досягнення більш жорсткою і більш яскравий зовнішній вигляд.

Суха шкіра процвітає на гідратації. З лицьової маски глини за своєю природою сушіння, добавки, які вологозабезпеченості повинні бути присутніми до сухої шкіри можуть використовувати глиняний маску. Деякі лицьової маски глини для сухої шкіри містять корисні масла або рослинні екстракти, такі як масло ши, масло жожоба, алое віра, або навіть молоко кози.

Чутлива шкіра завжди повинна патч тест продукту перед загального користування. Як правило, добре підготовлена ​​глина маски для обличчя без добавок найкраще підходять для цього типу шкіри.

Тип глини, з якої лицьової маски глини виготовляють також відіграє важливу роль у процесі вибору. Є дуже багато типів глин бути згадані всі в цій статті. Тільки найвідоміші глин, використовуваних для виробництва лицьової маски глини буде згадано тут:

Каолін глини маски для обличчя, зроблений з білого, рожевого, жовтого або каолін, ідеально підходить для сухої і нормальної, чутливої, засмаглий і старіння шкіри, так як вони не вбирають масло. Біла глина, яка також називається порцеляновий глина, є самим ніжним з трьох.

Монтморилоніт названий на честь села Montmorillon у Франції, де воно було виявлено близько 160 років тому. Ці маски глини підходять для жирної шкіри, оскільки вони поглинають надлишковий масло з поверхні шкіри і очищення характеристик.

Марокканський Червона глина знаходиться в Атлаських горах Марокко. Ці маски для обличчя глина також є хорошим вибором для жирної шкіри, тому що вони глибокому очищенню, збільшити тираж і видалити токсини з пошкодженої шкіри.

Грязі Мертвого моря, виходячи з дна океану, підходить для всіх типів шкіри. Тим не менш, морські умови сприяють створенню мікроорганізмів і слід проявляти обережність при виборі маски для обличчя глини, яка була належним чином підготовлена.

Британської Колумбії канадського або Льодовикові глини, ймовірно, найвідоміший глини для споживачів в Північній Америці. Вона добувається в екологічно чистому районі Північної Британської Колумбії і оповиті завісою таємниці і фольклору. За даними численних оповідань, він був використаний індіанцями протягом тисяч років, як загоєння ран і омолоджуючі речовини. Сучасний догляд за шкірою прозвав ці маски для обличчя глина вершки. Зовсім недавно, канадський уряд закрило кілька шахт, які справив цей тип глини через неприпустимо великого відсотка миш’яку. Слід проявляти обережність, щоб вибрати тільки глин, які були перевірені на їх вміст миш’яку. Іншим аспектом є відмінність між сушею і морські льодовикові глини. У той час як морські глини, як правило, великим числом мікробних, у зв’язку з тим, що вони видобувають з океану, де періоди відступає вода накопичується і зберігається бактерій протягом довгого часу, сухої глини землі відносно вільні від них, так що вони не були схильні морської умовах протягом тривалого часу.

Багато користувачів стверджують, що канадські Льодовиковий глиняна маска є кращим вибором для жирної / пошкодженої і нормальної шкіри. Воно вбирає вологу, екстракти домішок, очищає і надає шкірі свіжий і молодий вигляд.