макіяж поради – для осені та зими сезону піти bold_

Hockessin, штат Делавер, 31 жовтня 2006 – Це може бути важко вийти за межі норми, коли мова заходить про вибір кольору макіяжу. Як правило, коли ви знайдете колір, який працює для вас, це те, що ж колір ви захопіть з косметичці щодня. З сезону змінюється однак, косметичних експерти кажуть, ризикнути і змінити свій погляд. І все, що ви робите – зробити його жирним шрифтом!

Замість того, щоб йти в ногу з м’яким, спортивний, сонце поцілував погляд літа, один макіяж рада, щоб почати використовувати більш сміливі кольору в ваш макіяж режиму, щоб взяти Вас в осінній сезон, сказала Барбара Харрінгтон, житель Hockessin і дистриб’ютором SeneGence International ®.

Сміливі губи й очі кольору ідеально підходять для осені сезонні заходи та святкові вечори. І яскравий макіяж буде компенсувати темні, важкі одягу часто зустрічаються у вашій осінь / зима гардероб. Так що, будьте безстрашні з кольором, але будьте обережні, щоб не йти за борт “, застерігає Харрінгтон, як її наступний рада макіяж.

“Сміливі очі або губи сміливі є ідеальним аксесуаром для падіння”, сказав Харрінгтон. “Виберіть функцію, щоб визначити: яскраві, сміливі кольору, як ягода тону, червоні сливи і ідеально підходять для губ і глибокі відтінки, такі як індиго, онікса і вугілля зробить очі дійсно виділяються ще кілька порад макіяж, щоб розглянути для переходу в наш в наступному сезоні. ”

“Це час року, де ви можете спробувати нові речі, визначаючи ваші найкращі риси. Будьте винахідливі і весело провести час з кольором “, сказав Харрінгтон. “З яскраві, сміливі кольору, ви можете зробити заяву.”

Беррі-тоноване квітів зазвичай працюють для всіх тонів шкіри, але якщо ви не впевнені, який колір буде виглядати краще на вас, і якщо ви зазвичай не носите макіяж.

“Підкресліть одна особливість: вибрати або ваші очі або губи. Якщо ви важко визначити обидві ці функції, вона буде виглядати величезним і неприродним “Держави Харрінгтон.

Там не потрібно бути важким на рум’яна або коли є акцент на очі або губи, але дотик бронзова пудра на підборіддя, лоб і щоки дасть хороший сонце поцілував подивитися, що це ідеальний круглий рік, сказав Харрінгтон в її наступний рада макіяж.