засмага в солярії поради

Ви живете в Буффало, тяга Зимовий загар, який говорить: “Я тільки що повернувся з Канкуна”? Або, можливо, це літо в Феніксі і тридцять хвилин автозагара ударів вдень випічки біля басейну. З цих та багатьох інших причин засмаги в солярії може бути для вас.

те, що засмага в солярії?

Критий або загар без сонця відноситься або до ультрафіолетового (УФ) або спрей систему, яка дає вашій шкірі, що бажаний золоте сяйво. Найбільш поширений спосіб засмаги з УФ-світла з домашнього або комерційного солярії. Найкращі системи змащення будуть в комерційних соляріїв. Тим не менш, є деякі чудові лосьйони та спреї, які можна придбати без рецепта. Більшість експертів сходяться на думці, що ультрафіолетове світло, що забезпечується сонце або солярій забезпечує більш природний результат. Таким чином, на решті частини цієї статті буде присвячена тому, як досягти найкращих результатів від солярію.

соляріїв порівнянні додому засмага

Якщо у вас є бюджет (і простір) додому засмага є життєздатним варіантом. Відмінно комерційної якості ліжка виробляються Сонячна буря, SunQuest і ESB. Будьте готові витратити близько $ 2000 за модель з 16 лампами, метр, а потужних відбивачів. Головна соляріїв зазвичай працюють від електрики 120V, але, будь ласка, перевірте, перш ніж купити і необхідно встановити інший ланцюга або відключити пральну машину, щоб отримати tan.Your місцевих комерційних салон ймовірно, буде мати 220 або Вольф SunQuest ліжка з 24 лампами, готові турбонаддувом Ваш загар з кілька простих порад з безпеки:

1) Побудувати базу, засмага, обмежуючи солярії час 20 або 30 хвилин для початку, не більше 5 разів на тиждень;

2) продовжити цей графік протягом 4 тижнів протягом базового фази;

3) підтримувати ваш загар, 2 або 3 заняття на тиждень буде робити свою справу;

4) З метою безпеки, завжди носите окуляри засмаги при використанні ліжка і не забудьте проконсультуватися з лікарем Чи є якісь умови, які можуть служити протипоказанням ультрафіолетового опромінення для вас.

Солярій популярність продовжує зростати в нашій зайнятої суспільства, і більшість людей погодиться, ніж гарну засмагу виглядає здоровим і сексуально. Просто переконайтеся, що приймати такі ж заходи безпеки, які б за те, що на сонці, будучи впевненим, щоб засмагнути і не обгоріти. Доброю новиною є те, що солярії зазвичай вважається менш ризикованим, ніж перебування на сонці, бо можна засмагати в набагато менше часу.

Але якщо це лютому в Буффало, ви все одно повинні стрибати на знижку, ніж статутний пакет до Мексики!

люб’язно tanningbedpro.com