допомога при виборі лікування пігментних плям

Хто не хоче, щоб виглядати молодше, насолоджуючись перевагами живуть довше? Але дивлячись у дзеркало, сьогодні ви можете побачити щось розчаровує – ці казки контрольні ознаки старіє, вікових плям. На щастя відмінні варіанти для позбавлення від цих місцях існують сьогодні. Ось кілька порад для пошуку кращих пігментних плям лікування для вас.

Іноді його ще називають пігментні плями, вікові плями плоскі коричневі плями, які можуть з’являтися в будь-якому місці на вашому тілі. Однак найчастіше, на обличчі, шиї і руках. Такі плями нешкідливі, на відміну від інших, більш серйозні шкірні плями, які заслуговують розгляду по медичним працівником. Якщо у вас є які-небудь сумніви про те, що у тебе на шкірі всіма засобами, щоб Ваш доктор поглянути.

Якщо ви живете в сонячному кліматі, то ви, ймовірно, вже знаєте, що більшість вікових плям викликані надмірною дією сонця. Запобігання тому включає в себе застосування сонцезахисного крему високої якості і обмеження вашого засмаги рази.

Також корисно при митті шкіри, щоб не використовувати гідрогенізовані, загартовані очищаючі креми. Замість того, щоб очистити з чистим оливковою олією і теплим вологим мочалкою, а потім змийте лимонний сік і воду. І не приймайте спирти, такі як етанол, ізопропіловий, і метанолу на шкіру, оскільки вони можуть фактично викликати коричневі плями.

Інші фактори, які призводять до утворення пігментних плям включають в себе не достатнє фізичне навантаження, недостатнє функції печінки, куріння і види їжі ви їсте. Тепер у вас є пігментні плями, проте, як ви знаходите краще лікування пігментних плям?

Деякі опції для лікування вікових плям є дорогими і можуть піддати вашу шкіру до небажаних почервоніння, набряк, і гірше, рубців. Лазерна, хімічний пілінг, кріодеструкція, енергія плазми, photofacials, і мікродермабразія все це може бути ефективним. Ви хочете, щоб звернутися за допомогою до лікаря з будь-якої з них. Але ви повинні дослідити їх побічні ефекти, і вміння практикуючих перш ніж продовжити.

Об’єднуючи потреба в декількох з цих методів лікування з тим, що процедури рідко покривається страховкою, вам може знадобитися зробити деякі серйозні фінансового планування!

Замість цього, одна з кращих лікування вікових плям розглянути сьогодні не включати спалювання і, обдираючи шкіру з дорогими вогнями або кислот взагалі. Природні креми блискавки доступні, які містять спеціальні інгредієнти, які працюють протягом декількох тижнів, щоб зникнути пігментні плями обережно.

На відміну від хімічних просвітителі, які є агресивними і потенційно небезпечними, ці блискавки креми використовувати чисто природне рішення, наприклад, екстраполюють Nutgrass екстракт кореня, який не тільки забезпечує ефект освітлення, насправді проти роздратування.

Іншим важливим компонентом для пошуку є Cynergy TK, який є потужним антиоксидантом. Cynergy TK покращує яскравість і сяйво шкіри, надати вашому обличчю більш рівномірний, вершковий колір обличчя. Це також зменшує почервоніння, пов’язаних із запаленням або чутливої ​​шкіри. В якості додаткового бонусу, ви бачите менше тонких ліній і зморшок і більше пружності та еластичності шкіри.

Найкращий вік плями лікування креми для відродження сяйво молодості є природними, безпечними та доступними, і не далеко взагалі, якщо ви знаєте, де шукати.