гелеві нігті – Прості поради по догляду за натуральним нігтем

Нігті, які добре піклуються зробити позитивне враження від вашої особистості. Один з найбільш делікатних частин нашого тіла, нігті постійно піддаються впливу хімікатів, води, тепла, холоду та інших елементів природи. Це робить їх крихкими, груба і навіть схильні до поломки в рази. Тим не менш, все не мають часу або бажання відвідати спа-цвях щоразу, щоб отримати чудові нігті.

Догляд за нігтями можна зробити навіть у домашніх умовах за допомогою простих порад і прийомів, перерахованих нижче:

• Завжди тримайте ваші нігті чистими і доглянутими. Зберігайте зубну щітку в душі і використовувати на ваших нігтях щоразу, щоб кисті м’яко над і під нігтями. Нанесіть масло для кутикули / крем останнє, що в ніч, щоб зволожувати нігті.

• Будьте ласкаві до своїх руками і нігтями. Використовуйте рукавички при виконанні завдань, таких як посуд, садівничі та інші чистячі справами по будинку. Це буде тримати бруд з нігтів і не допустити їх поломки і знебарвлення через вплив хімічних речовин або при виконанні завдань, таких як подрібнення кольорових фруктах і овочах.

• Зберігайте ваші нігті розумною довжини, залежно від вашого щоденного розкладу і завдань. Занадто довго викликатиме часті поломки і дуже коротка може змусити вас виглядати доглянутою ООН.

• Тримайте нігті пофарбовані або з прозорою фарба для блиск і здоровий вигляд або з деякими пастельні відтінки, які підходять до самим вбрання. Таким чином, ви будете врятовані від картини ваших нігтів, якщо вам терміново потрібно вийти. Крім того, обов’язково наносите другий шар фарби після першого повністю висохли.

• Використовуйте для видалення ацетону безкоштовно, щоб отримати від лаку для нігтів. Ацетон має тенденцію вичерпуватися кутикули і негативно впливає на здоров’я ваших нігтів.

• Зберігайте манікюру та педикюру вдома комплект зручна в домашніх умовах. Orangewood палички, кусачки для нігтів, файл з мінімальною зернистістю 240, щіточка для нігтів, манікюр і педикюр миску. Це допоможе вам отримати гідне обслуговування нігтів в домашніх умовах і зберегти ваші нігті здоровими. Запам’ятати на регулярної заміни цих знарядь і стерилізувати ті, які потрібно, щоб запобігти бактеріальної інфекції.

• Не використовуйте нігті в якості інструменту, щоб відкрити пляшку, листи тільки тому, що ви перебуваєте в поспіху. Це призведе до того довгостроковий збиток. Замість цього використовуйте відкривачки, розкриття конвертів і зручно
.
• Носіть з собою для рук і нігтів Крем посилюється з вітаміном Е і використовувати після миття рук або коли ваші руки відчувати себе сухо. Це буде мати велике значення в підтримці гарні нігті і руки.

• Якщо ви помітили які-небудь інфекції нігтів або аномалія на ваших нігтях, дійсно відвідують майстер манікюру, щоб отримати правильну пораду і ремонт зробити. Не намагайтеся «зроби сам” трюки ремонтно-відновлювальні роботи.

• Спробуйте відвідати спа нігтів принаймні, один раз на місяць, щоб тримати себе в курсі останніх рад по догляду за нігтями.

• Останнє, але не менш важливо, дотримуватися здорового режиму харчування. Уникайте смаженої, жирної матеріал, взяти в більшій кількості фрукти та зелень, і ви будете в доброму здоров’ї. І так буде ваших нігтів.