help_ У мене є білі плями

Грибкові інфекції людського тіла дуже поширені, і часто дуже набридливим. Одним з таких прикладів є стан, відомий як оперізуючий лишай, поверхневі інфекції дріжджів, який виробляє білі плями на шкірі, які важко видалити.

Як мені його отримати?

Pityrosporum orbiculare, дріжджі, який викликає оперізуючий лишай, присутній у невеликих кількостях на нормальній шкірі, регулярне миття позбавляє шкіру від мертвих клітин шкіри, а також надлишок дріжджів. Але він може вирости у великих кількостях – протягом літніх місяців, коли вологість небо ракети або, коли імунна система людини ослаблена – і заважати нормальній пігментації шкіри; в результаті непривабливі місця в світлі і темні кольори.

Підлітки і молоді люди, незалежно від кольору шкіри, є звичайними жертвами оперізуючий лишай, і ті, з жирною шкірою можуть бути більш схильні до нього, ніж ті, з сухою шкірою. У тропічних країнах, де вологість і температура постійно підвищена, люди різного віку можуть страждати від цих плям протягом усього року.

Які симптоми?

Плоскі плями, які варіюються за кольором від білого до рожевого до жовто-коричневого і коричневого з’являються поверх плечей, грудей, спини, шиї та обличчя. Вони сильно розрізняються за розміром, від як малі, як 4:56 міліметрів у діаметрі на великих площах злиття. Масштабування може бути не відразу очевидна, але ваги можуть бути легко отримані шляхом зішкребу постраждалих районах. М’який свербіж може бути присутнім, особливо якщо людина пітніє або гаряча на дотик. Коли плями включати шию або особа, вона може бути дуже замішання.

Що я можу вдіяти?

Якщо ви думаєте, є білі плями або будь-які знебарвлення шкіри, зверніться до дерматолога. Зовнішній вигляд шкіри часто все, що потрібно, щоб укласти діагноз, але мікроскопічне дослідження дрібних масштабах може бути виконана, якщо необхідно. Якщо дивитися під спеціальним світлом або хімічного препарату, наявність дріжджів може бути підтверджена.

Як це лікується?

Оперізуючий лишай відповідає або актуальних чи усних форм лікування. Актуальні протигрибкові креми, мазі, шампуні чи – що містять сульфід селену, keteconazole, цинк-pyrithrone, імідазол, або інші ліки – наносять безпосередньо на уражені ділянки один або два рази на день вже довели свою ефективність. Сірка мила і саліцилової кислоти були також використані, щоб позбавити шкіру дріжджів. Оральні протигрибкові засоби були використані для лікування лишай оперізуючий лишай стійкі до актуальних додаткам. В обох актуальних і усних форм лікування, однак, відновлення кольору шкіри слід очікувати через кілька місяців після дріжджі були знищені. Зверніться до дерматолога перед використанням будь-якого з цих препаратів.

Повторення є загальним і лікарський миючі засоби можуть бути необхідні для запобігання рецидивам. Запитайте свого дерматолога про них. Щоб перешкоджати надмірному зростанню грибів, зберегти шкіру сухою і носити тонкі, вільний одяг.