як доглядати за короткими кучерявими волоссям

Кучеряве волосся найгірший кошмар жінки. Незалежно від того, які продукти вона використовує, кучері під контролю. Навчитися робити свої кучеряве волосся вашим кращим другом, а не ваш найлютіший прокляття. Скручування може бути, зрештою, якби ви просто плисти за течією.

випробування для кучерявого волосся, кучерявого волосся

Найбільша проблема з кучерявим волоссям завивають. Кучеряве волосся, які працювали над стилем і більше буде завивають, і відсутність життя. Крім того, кучері може вийти з під контролю легко. Важливо використовувати правильний волосся фігурні продукти контролювати ці дві проблеми.

Кращі поради для кучерявого волосся

Не боріться з природні кучері, що природа дасть вам. Замість цього, працювати з вашою природні кучері, щоб зробити себе ще красивіше.

правильні продукти для кучерявого волосся

Найбільша помилка, що жінки становлять не використовує продукти Ріг кучеряве волосся. Використання права кондиціонери та шампуні, як зазначалося вище, може зробити все різниця у вашій abiltiy контролювати ці кучері. Неправильний продукти для вашого кучерявого волосся квартира, неживих волосся є результатом використання регулярних кондиціонери яка ускладнює волосся, створюючи плоскі, мляві локони. Використання регулярних шампуні призведе не вистачає вологи в результаті вливання в плоский вигляд волосся

Волосся обробки виробів для кучерявого, кучерявого волосся

Moose, гель або лак для волосся не призначена для кучерявого волосся призведе продукти, які будуть обтяжувати кучеряве волосся. Ваше волосся буде мати хрустку, підроблений вид. надає волоссю хрусткі, підроблений вид. Продукти, які контролювати свій локон, в той час дозволити вашому волоссю дихати і виглядають живими краще всього використовувати.

гребінець важливо

Сухі кучеряве волосся ніколи не повинні бути зачесане. Використання гребінь призведе до додаткової завивають і поломку волосся. Вузькі частими гребінцями або щітками і не повинні використовуватися. На відміну від вологих кучерявого волосся за допомогою пінцета або гребінцем з широкими зубами, що краще для чищення вашого волосся.

кучеряве волосся, ламкі волосся

Ви повинні пам’ятати, що кучеряве волосся, ламкі волосся і повинна оброблятися м’яко. Сушка гірше для вашого волосся, ніж повітря сушіння. Няньчитися вашого волосся є ключовим. Повітря сухе коли це можливо. Якщо ви повинні сушити кучеряве волосся, тримати його до мінімуму.

Ключ кондиціонування для кучерявого волосся

Щоб скоротити завивають, ваше волосся повинні бути зволоженою. Ви повинні змозі кожен день, якщо ви не страждаєте від жирного волосся. Жирна та кучеряве волосся рідкісна проблема, однак. Крім того, пам’ятайте глибоко стан вашого волосся раз на місяць. Ви можете інвестувати в якість у відпустку для того щоб тримати ваші волосся м’якими. Кондиціонер є найбільш важливим з фігурних продуктів по догляду за волоссям! Не пропустіть його!

право стиліста для кучерявого волосся

Одним з найбільш важливих аспектів навчитися любити вашого кучерявого волосся полягає в знаходженні правильного стильно. Ті, хто не мають великий досвід стрижки та укладки кучерявого волосся. По-перше, волосся повинні бути скорочені, коли він мокрий. Якщо ваш стиліст ріже ваші волосся сухе, ви не будете мати хороший стиль. Ваш стиліст повинен працювати кілька шарів у ваш вирізати, щоб уникнути вашого волосся, схожий на трикутник у верхній частині голови. Крім того, пам’ятайте, що короткі стрижки кучерявих буде коротшим, як тільки волосся сухе, тому переконайтеся, що він не ріжуться занадто коротким. Стиліст, який має кучеряве волосся є гарним вибором.

право стиліста для кучерявого волосся

Finger стиль саме те, що це звучить. Використання пальців проходить через ваші кучеряве волосся скоротить завивають і поломки. Викиньте щітка, гребінець, або забрати повністю. Finger стилі кучері деякі з найкрасивіших ви знайдете!

резюме

Пам’ятати, що кучеряве волосся, може бути красивим волоссю. Короткі кучеряве волосся особливо популярні сьогодні, і ключ до догляду за кучерявим волоссям працює з локон, а не проти нього. Використовуйте кращі кучерявими по догляду за волоссям, такі як Redken, Wella, Подіум та інших брендів, які несуть велику анти-завивають продуктів і conditioners.You виявите, що ви навчитеся любити кучеряве волосся! Пам’ятайте, що більшість людей платити великі суми грошей, щоб мати те, що ви народилися с!