піти на перегляд ринопластика подолати погану роботу носа

Життя повне помилок, і деякі з них необоротні. Але деякі з них можуть бути виправлені! Не турбуйтеся про погану роботу носа; отримати встановлений. Ви все ще можете мати ідеальний ніс, вам просто доведеться викласти більше грошей за це. Приписують його як досвід!

Пластичні хірурги пропонують “перегляд ринопластика” для тих, чия робота носа не зовсім так, як очікувалося. За допомогою цієї процедури, ви можете взяти свою невдалу операцію і перетворити його на успіх.

анатомію «погана робота ніс”

Що може піти не так? Ну, це є особливо жорсткої процедури. Це жорсткий, щоб отримати саме право обсяг роботи, виконаної в потрібному місць. Ось чому це легко зіпсувати. Він може вийти з ладу через погане розуміння лікаря про те, що пацієнт хоче, або ошуканих очікувань пацієнта про те, що робота може зробити.

Лікар, можливо, взяли занадто багато вимкнений або досить хорошому положенні. У деяких випадках, ніс асиметричний після операції і повинні бути виправлені. Там можуть бути й інші проблеми, такі як рубці або незручно дихання.

що перегляд ринопластика може зробити.

Процедура є майже таким же, як оригінал, але часто легше. В основному все це робиться для корекції незначних робіт. Це не повний масштаб операції звичайну роботу носа.

У випадках, коли лікар не прийняв досить хорошому положенні, друга операція буде про видалення тільки трохи більше. Коли занадто багато була видалена, ваш лікар зробить світло збільшення носа. Асиметрія може бути легко виправити, досвідчений хірург. Загалом, корекційна робота легше зробити, ніж повна ринопластика масштабі.

Тканина іноді регулюється всередині носа, щоб допомогти краще дихання. У цьому випадку лікар буде видалити хрящі і тканини з ключових областей, роблячи крихітні розрізи. Будьте обережні, щоб слідувати інструкціям лікаря для належного лікування, так як це є однією з основних причин, чому це повинно бути зроблено.

подумки готуєтеся до операції

Існує одна істотна відмінність між ринопластику і перегляд ринопластика: мислення пацієнта. Після того як ви пройшли через погане, ви, безсумнівно, є гіркі і скептично. Важливо, щоб тримати голову і йди в роботі з реалістичними очікуваннями. Це жахливо прикро, коли ви повинні платити двічі за ту ж операцію, і ви можете відчувати себе обдуреними, тому що операція не пішов з першого разу. Але не варто впадати у відчай!

Говоріть ясно з вашим пластичним хірургом на консультації, і переконайтеся, що вам це зробити правильно в цей раз. Пам’ятайте-це досвід, і освіта може бути дорогим!