підтримання чудової зачіски коси

Якщо ви зайняті, останнє, що ви хочете, щоб ваша зачіска плетіння, щоб почати розвалюватися! Як ви знаєте, плетіння вимагає часу і зусиль, так що ви хочете зробити все можливе, щоб зберегти свій стиль і зберегти волосся здоровими.

Які вороги для підтримки здорового коси? Збиток від поту і до накопичення солей може бути двох злочинців, особливо якщо ви тренуєтеся часто або живете у вологому кліматі. Без належного догляду, ці вороги можуть привести ваші волосся стає сухим, тьмяним, або навіть розірвати. Але так само, взявши кілька простих кроків можуть тримати косу конструкцій свіжа і блискуча.

Здоровий косу обслуговування починається, як ваші волосся в даний час плетені. Дуже важливо, щоб ваші коси не надто щільно. Основною причиною ламкості волосся занадто тугі коси. Багато стилісти вважають, що жорсткі коси є кращими для підтримки, але насправді збереження коси на середній натяг має бути достатньо, щоб тримати їх на місці, але в той же час, уникаючи покласти волосся під напругою, що призводить до поломки.

Якщо хтось ще плетіння волосся, не бійтеся попросити свого стиліста, щоб розслабити напругу небагато. Якщо ви не говорите і збиток, ви напевно пошкодуєте ваше мовчання!

Другим ключовим є те, що як тільки ваш стиль знаходиться в місці, ви хочете тільки шампунем раз на тиждень або раз на занадто тижнів. Цього має бути достатньо, щоб зберегти ваші волосся і шкіру голови чистою. Шампуні занадто багато може зробити ваші коси кучеряве або змусити їх стати вільними, якщо ви носите розширень.

Правильний спосіб шампунь кіс використовувати розбавлений шампунь або шампунь коси, які застосовуються безпосередньо до шкіри голови. Щоб послабити бруду і масла, масажні розчин у шкіру голови кінчиками пальців. Масаж повинен відчувати себе добре, а це збільшить циркуляцію шкіри голови.

Полоскання шампунь повністю, а потім дозволити волоссю висохнути, будучи впевненим, що ваші волосся сухе перед сном. В іншому випадку ви ризикуєте отримати волосся заплутує.

Щоб зберегти свої коси зволоженою, ви можете використовувати спрей, який розроблений спеціально для цієї мети, або ви можете зробити свій власний спрей, який включає в себе воду і поповнення масла, такі як масло авокадо або оливковою олією. Для додаткового освіження, ви можете додати від 20 до 25 крапель ароматичних масел, як м’ята та іланг-ілангу. Для глибокого кондиціонування, кокосове масло або масло ши рекомендується.

Для підтримки вашого дизайну коса, поки ви спите, акуратно обернути волосся сіточкою для волосся з великими отворами, шовковистий шарф, або атласним шарфом.

Наведені вище поради повинні зберегти волосся здоровими, стимулювати зростання нового волосся, і зберегти ваші коси виглядає чудово.