нехірургіческіх методів лікування розтяжок

Розтяжки були навантаження на людей різного віку і розмірів. Це небажаний стан шкіри, що більшість людей намагаються приховати або видалити відчайдушно. Є, однак, кілька методів, які можуть бути використані для їх зникати Apparence або в кінцевому підсумку усунути проблему все разом.
лазерна хірургія для розтяжок
Лазерні процедури є дуже популярним розтяжок видалення альтернативою, тому що вони є амбулаторні процедури, які практично не мають часу відновлення беруть участь і коштують значно менше, ніж традиційна підтяжка живота. Однак, так як лазерне лікування пігментації тільки мінімізувати, але справді не усунення розтяжок, цей варіант фактично не працює.
Оскільки лазер, використовуваний в цих втручань реагує на темні кольори тільки, лазерна хірургія настройка ефективна в основному на ранніх стадіях, коли розтяжки мають темно-червоний або фіолетовий. Коли розтяжки вже зник, лазерна хірургія не буде настільки ж корисною, оскільки вона призначена для. У іншого боку, пацієнти зі середньої і дрібної особи розтяжок найкраще реагують на лазерне видалення розтяжок.
синє світло терапії для розтяжок
Синє світло терапія, ймовірно, найбільш часто відома як метод видалення татуювань. Хоча це може бути тим, що воно є найвідомішим за, синє світло терапія була створена, щоб полегшити різні пігментації захворювань, таких як веснянки і гіперпігментації, варикозне розширення вен, судинних зірочок і розацеа. Синє світло терапія працює за рахунок застосування світлочутливих гель на шкіру, а потім ряд сильних сплесків світло випускається або «всесильний» над пластир з татуюванням або пігментації. Як і лазерних процедур, синє світло терапія може бути в змозі зменшити появу розтяжок, але не усунути їх.
розтяжок хімічного пілінгу
Шкіра пілінги хімічні пілінги, які застосовуються до області (як правило, особи) навмисно “Burn” потім зніміть верхній шар шкіри, щоб полегшити акне, прищі і тонких ліній. Після хімічного пілінгу шкіра виглядає (і відчуває), як у вас виникла засмаги. Хімічний пілінг в даний час широко використовується в спа, салони і можуть бути придбані без рецепту.
Основною причиною для розширеного слави шкіри пілінги тому, що вона дає результати в роблячи шкіру виглядати молодше, здоровіше і міцніше. Деякі люди в даний час використовують пілінг шкіри, щоб мінімізувати або позбавитися від розтяжок, теж. Однак, так як шкірка не усувають розтяжки фактичні, наступні пілінги можуть необхідно проводити кожні шість місяців або близько того, щоб зберегти гладкість шкіри. В ідеалі, це втручання повинно супроводжуватися процедурами по догляду за шкірою, щоб полегшити роздратування.
пілінг для розтяжок
Пілінг є процедурою, використовуючи м’яке абразивне (земля насіння абрикоса або піску, наприклад), що допомагає усунути мертві клітини шкіри. М’яка нова шкіра, яка показує після пілінгу може поліпшити зовнішній вигляд шкіри. Схожу з шкірою пілінг, пілінг не усунення розтяжок, але може поліпшити їх зовнішній вигляд протягом періоду часу після терапії.
Креми і мазі
Хороший крем для догляду за шкірою або маззю (наприклад, шрам сироватки) може допомогти звести до мінімуму і зникати зовнішній вигляд розтяжок, особливо, якщо використовується регулярно протягом перших кількох місяців після народження дитини. Підтримуючи шкіру зволоженою і гнучким, креми і сироватки шкіра може допомогти шкірі біологічно ремонт рубців зроблені розтяжок.