зробити перші велике враження-піклуватися про ваших очах

Ви йдете на вечірку або тусовку і ви зіткнетеся обличчям до обличчя з людиною, і перше, що ви дивитеся на це людина, AOS очима. Ви шоковані? Ну, це, AOS правда! Трапляється й так, автоматично, що ви, мабуть, навіть не помітив, що це відбувається. Твої очі кращий людський орган з точки зору вираження і емоції. Навіть люди, які можуть, АОТ розмова може виразити себе своїми очима! Приймаючи хороший догляд за очима є важливим не тільки з появою точки зору, але і з медичної сторони. Хороший природний крем для очей може тримати очі, здорові і сліпучі, як діаманти. Це має бути доповнене здорової дієти і багато спати!

Це, AOS важливо дбати про ваших очах, так як підтримання здоров’я очей допомагає поліпшити якість вашого життя на всьому шляху у всьому. Правильний догляд за здоров’ям очей допомагає уповільнити багато процесів, пов’язані зі старінням. Це також знижує ймовірність передчасного втрати зору через втому або нещасних випадків.

Здорова дієта упакований з важливими живильними речовинами, можуть бути тісно пов’язані з здоров’я очей. Є багато продуктів, вітамінів і мінералів, які можуть мати величезний вплив на якість вашого зору і ваші очі, АТ здоров’я.

У природного зцілення догляду за очима, багато рослинних екстрактів використовуються для лікування різних проблем, починаючи від свербіння в очах, почервоніння очей та інфікованих очей. Ось деякі важливі компоненти, знайдені в природних кремів та їх застосування домі:

огірок
Огірки упаковані з кальцій, вітамін А, вітамін С і магній. Ці овочі відомі своїми заспокійливими властивостями, що допоможе розслабити очі і зменшити почервоніння. Якщо шкіра навколо очей виглядає дуже суха, можна застосувати трохи води або навіть огірки тонкими скибочками огірки, щоб оновити Ваші очі. Залишити на скибочки, принаймні 15 хвилин, і ваші очі будуть засліплювати, як діаманти!

реп’яхи листя або квіти
Сушені листя і квіти цієї рослини варять разом з водою, напруженими і потім використовував купатися або мити очі. Це зіб’є будь пухлини або сверблячкою, ви можете мати. Це може дати величезне полегшення, особливо для тих, що працюють на комп’ютерах!

вітаміни
Вітамін А може допомогти зменшити ризик катаракти та сліпоти. Якщо ви не приймаєте в потрібну кількість вітаміну, ви можете легко зробити собі схильні до виразки рогівки теж! Вітамін Е може допомогти знизити ризик макулярної дегенерації і катаракти і Вітамін С може збити будь-якого тиску при глаукомі. Вітамін С також допомагає уповільнити вікової дегенерації і катаракти чинить опір. Вітаміни також повні антиоксидантів, які боротися з наслідками окислення, які руйнують здорові тканини і в кінцевому підсумку призвести до дегенерації жовтої плями.

Мінерали і добавки
Мінерали можуть допомогти доглядати за очима в дивовижні способи. Це тому, що мінерали допомагають організму засвоювати вітаміни та харчування допомагають баланс і гормонів. Деякі важливі мінерали, які повинні бути частиною вашого, Äúeye, AU дієти є: цинк і селен. Інші важливі доповнення, які ви повинні виглядати лютеїн, Біофлавоноїд і каротиноїди. Щоб допомогти вам отримати ці, почати упаковку на апельсини, полуниця, брокколі, морква, солодкий картопля, печінка, горіхи, червоне м’ясо, устриці, пшеницю і зелень. Все це допоможе піклуватися про ваших очах!

Тепер бути впевнені в собі, і вийти з тими блискучими очима і створити перше враження яке буде вибити шкарпетки з іншими людьми!