жиру передачі змінити ваші сідниці жиру передачі

Більше людей незадоволені розміром своїх сідницях і розглядає питання про збільшення з певними процедурами. В даний час ви можете використовувати жир в перекладах замість імплантатів для того, щоб змінити форму сідниць.

Сідниця може бути ковадлом, щоб змінити на дні. Багато вправи або дієта використання безрезультатно. Багато людей хочуть, щоб отримати стрункі руки сідниці так, що це робить їх загальній структурі тіла виглядають більш пропорційною, а також зробити стегна і талія здається трохи менше.

У кінцевому рахунку, інші хочуть, щоб відновити більш молодий вид. Багато людей отримують підвищення хірургії, які хочуть змінити зовнішній вигляд свого тіла, і вони або використовувати дві процедури: імплантати та ін’єкції жиру.

У імплантат хірургії, лікар буде зробити кілька розрізів навколо сідниць і вставлять імплантат під м’яз. Процедура зазвичай виконується за допомогою загальною або місцевою анестезією і може зайняти від двох до п’яти годин, а процес загоєння може бути близько місяця.

Після того, як місяць, ви можете зазвичай виконують нормальної діяльності, якщо ви не відчуєте болю. Зазвичай це може зайняти ваше тіло кілька місяців, щоб звикнути до вашої імплантатів і розбудити їх виглядають більш природно. Якщо у вас немає зайвої плоті навколо вашого тіла, то ви можете використовувати імплантат хірургії. Ви можете отримати цю операцію, якщо ви хочете змінити розмір, а також форма сідниць.

Нова процедура, ін’єкції жиру знижує задній частині, видаляючи клітини з іншої області по ліпосакції. Багато людей тон їх стегна, живіт або стегна, і впровадити цей жир в сідницю. Це служить двом цілям за рахунок зниження в деяких областях з особливим упором його в інших.

Процедура може тривати близько двох годин і може бути виконана в загальною або місцевою анестезією, однак більшість лікарів використовувати загальні. Оскільки надлишок плоть походить від тіла людини, тіло пацієнта не прагне відхилити вводили клітини і багато людей вважають ін’єкції менш інвазивні і розірвати, ніж імплантатів.

Зазвичай при такій ін’єкції, пацієнт може повернутися до роботи через кілька днів, а може відновити всі види діяльності протягом декількох тижнів. Багато з них також сказав, що посилення шляхом ін’єкції хірургії зберігає більш природний зовнішній вигляд і має менший розріз області, яка означає, що вона має менше лякати. Під час цих операцій, не може бути також невеликий ризик реабсорбція, яка може трапитися з невеликою кількістю пацієнтів.

Незалежно від процедури, ви повинні знайти лікаря, який має досвід виконання процедури. Виберіть лікаря, який має принаймні два роки досвіду виконання процедури. Крім того, переконайтеся, що у вас є консультації з кількома лікарями, щоб знайти лікаря, який вас влаштовує.

Якщо ви вирішуєте, між жиром ін’єкції і імплантанти, то переконаєтеся, що розумієте всі ризики і побічні ефекти, щоб переконатися і зрозуміти, що було б краще для вас.