дізнатися, чому пероксид є важливим інструментом бойових акне

бензил пероксид прориву

Вітамін кислотних обробок були розроблені кілька років тому і до цих пір широко використовується в лікуванні акне режимів сьогодні. Тяжкість побічних ефектів, викликаних бажанням виявити варіант лікування, який був той же самий результат, але з меншим числом недоліків.

Д-р Джеймс Фултон і доктор Альберт Kligman обидва працювали над Вітамін кислоти і довів її до Джонсон & Джонсон, який запатентував його як Сітківка. Д-р Джеймс Фултон продовжував шукати краще лікування, яке буде мати менш серйозні побічні ефекти. У 1968 році він виявив, дослідження за участю бензил пероксид, що не представляло недоліки викликають погіршення акне спалаху у деяких пацієнтів. Крім того, коли шкіра лущиться бензил пероксид, це не виглядало, як червоний. Вона називається “біла кірка” на відміну від “червоної кіркою» Сітківка.

На подив доктора Фултона, він виявив, що на додаток до нанесенні на шкіру, щоб очистити вниз всередині пори, бензил пероксид також пригнічуються ці дратівливі жирні кислоти шкірного сала набагато краще, ніж таблетки тетрацикліну небудь робив.

Д-р Фултон був дуже схвильований з його відкриттями. Бензил пероксид розглянуті два питання. Це викликало лущення і ослаблення защемлення, а також боровся вниз бактерій в порах. Дія бензил пероксид схожий на перекис водню. При контакті з шкірою бульбашки водню і викиди потужних кисню, який вбиває всі бактерії. Те ж саме вірно бензил пероксид, за винятком бензильну частини молекули тягне перекис вниз в пори. Слід пам’ятати, що бактерії акне є анаеробні, вони не можуть виживати в присутності кисню, так як кисень втягується в пори, він вбиває бактерії. Бензил пероксид надав прекрасне лікування.

Бензил пероксид є кращою з наявних для лікування акне сьогодні. (Поряд з Maxiclear, сірки маску і Devial), будь-який бажаючий може тепер є шанс на гарний колір обличчя.

анти-старіння вигоди

Крім очищення від акне, пілінгу Сітківка або бензил пероксид також мають додаткову перевагу, знімаючи верхній шар шкіри і очищення від мертвих клітин шкіри. Це значно покращує зовнішній вигляд тонких ліній і зморшок. Така низька вартість лікування акне певний імпульс зовнішній вигляд вашої шкіри.