великі грудні імплантати більше не завжди краще

Великі грудні імплантати завжди була спірною темою і американці люблять говорити про них. Є безліч хороших причин, ви можете вибрати дуже великі грудні імплантати, але ви хочете, щоб зайняти час серйозно розглянути всі можливі шляхи вони можуть вплинути на ваше тіло і ваше життя.

Для цілей цієї дискусії, ми маємо на увазі великі грудні імплантати, як ті імплантати, які будуть збільшити розмір грудей до чашки D або більше. Найпопулярніші розміри імплантату зазвичай збільшують розмір грудей до чашки С в грудях. Жінки, однак, як повідомляється, вибираючи D чашки або більше в більшій кількості.

Чи є розмір грудей D чашки або більше підходить саме вам? У той час як середній розмір імплантату становить близько 350cc в обсязі, грудні імплантати, зроблені в розмірах значно більше, наприклад, 700cc, 850cc, 1000cc, 1200cc імплантатів грудей і більше. У загальному плані, імплантат розміром більше 550cc як правило, призводять розміри грудей більше, ніж чашка D, але це залежить від вашого поточного розміру грудей. Фактичний розмір імплантату необхідно для досягнення бажаного розміру в чому залежить від вашого типу статури. У деяких випадках, великі розміри, можливо, не в змозі навіть

Великі грудні імплантати були популяризував знаменитостей жінок, які актори, артисти і моделі. Для цих жінок мотивацією для вибору розміру грудей імплантат може бути вельми відрізняються від ваших власних. Знаменитості можуть отримати вигоду від більшого розміру грудей з багатьох причин:

* Бути на сцені або на кіноекрані, груди знаменитості не обов’язково виглядати як великий або привабливими, оскільки вони будуть близько і в реальному житті. Великі груди буде як правило, виділяються на екрані, і привернути увагу.

* Великі грудях викличе суперечки. Знаменитості, як Сельма Хайєк, Анжела Дженнінгс, Джоді Марш отримали значну популярність і суспільну увагу в частині через розмір своїх грудей, незалежно від того, чи дійсно вони були по збільшенню грудей.

* Велика груди може бути різниця від того, або актор, артист або модель отримує потрібну роль або роботу, яку вони шукають.

Якщо ви не в такій професії, ваша мотивація для великих імплантатів грудей може бути зовсім іншим. Для вас, вибір може бути більше пов’язана з власного естетичного почуття щодо розміру грудей, як він ставиться до вашого типу статури. Або, можливо, ви, можливо, завжди мріяв мати велику, хтиве грудей і хочуть скористатися перевагами сучасних процедур по збільшенню грудей. Будьте обережні в занадто натхненний знаменитостей розмірів грудей, як вони могли б бути ідеальним для своєї професії, але не обов’язково може бути бажаним для вас в повсякденному житті. Якщо ви роздумуєте про великі імплантатів грудей, деякі з речей, які ви хочете, щоб розглянути включають в себе:

* Увага. Великі груди привернути увагу не тільки з вашої сім’ї, друзів, колег по роботі, а й від суспільства в цілому. Дивно швидше після отримання вашого грудні імплантати, люди схильні забувати, що у вас є грудні імплантати і просто прийняти їх як свої власні грудей. Якщо ви знайомі з увагою до вашої нової розмір грудей, великі імплантати грудей може бути для вас.

* Одяг. Тип і стиль вашого мода зміниться. Ідеальна одяг для великими грудьми значно відрізняється від, що призначена для невеликих грудей. Ваш вибір в бюстгальтери стане дещо обмеженим, а, особливо, якщо ви обираєте грудей розміру DD або більше.

* Ваше тіло. Великі грудях вплине на ваше тіло. Жінки з великими грудьми іноді доповісти проблеми, пов’язані з вагою своїх грудей .. Ваші тканини молочної залози і шкіри також розтягнути, так що якщо ви хочете, щоб знизити розмір грудей Пізніше новий грудного імплантату Процедура Віль бути більш складним і, ймовірно, привести до утворення шрамів. Крім того, вага великі імплантату може може призвести до цілої грудки осідати під дією ваги імплантату.

* Грудного імплантату анкету. Якщо діаметр основи грудей вже, ніж бажане імплантату це може вплинути на ваш рух рукою. Вибір більш високим профілем великих імплантатів грудей може бути необхідно в цьому випадку.

* Наступний хірургії. Найбільш поширена причина жінки вимагають подальших операцій є зміна їх розміру імплантату. Проте, лікарі часто кажуть, що це, як правило, для збільшення розміру грудей.

Ви повинні спробувати на великі розміри імплантату, перш ніж пройти операцію. Одним з основних змін у вашому тілі може мати несподівані і небажані результати, які можуть виявитися такими, що розчаровують до вас після збільшення грудей. . Наприклад, реальні домогосподарки зірка, Tamra Барні, вибрав, щоб зменшити її розмір імплантату з чашки D до З чашки після того як вона отримала небажану увагу громадськості до її грудей.

За тест-драйву великі грудні імплантати перед вашими збільшенню грудей можна запобігти такі проблеми. Purlz розмірів грудей система дозволяє носити великі класифікаторів імплантатів грудей, в той же час виглядати і відчувати себе природно. З власного досвіду ви можете вирішити, чи варто великі грудні імплантати мають право на вас.

Деякі жінки повідомили, що вони носили системи в торговому центрі на вихідні, щоб подивитися, як вони думають про себе з великим грудні імплантати. Інші носили їх протягом дня і ввечері, навіть спати з ними, щоб побачити, як вони відчувають. Якщо вони, як почуття і нове увагу до їхніх грудей це дає їм впевненість зробити вибір на користь великих грудних імплантатів, ніж чашка C.

Перш ніж зважитися на великі грудні імплантати вам необхідно зустрітися з вашим пластичним хірургом, щоб вирішити, як вони будуть можливості для вас враховуючи ваш тип статури. Ретельно розглянути, як ваші бажання великі груди зміниться протягом усього життя. Якщо після носіння грудей розмірів системи і говорити з вашим лікарем ви як і раніше воліють чашку D або великі, великі імплантати грудей може бути для вас.