важливу істину про очищає молочко

Чистка особи є самим основним і важливим кроком для всіх ваших процедур догляду за шкірою. У зв’язку з процвітанням в індустрії догляду за шкірою і поліпшення в технології шкіри догляд, ймовірно, можна знайти всі види миючий засіб особи доступні. Якщо ви виберете неправильний миючим засобом особою, ви можете привести до катастрофи до вас обличчям.

Очищає молочко є одним з видів чищення продуктів. Ви можете також знайти очищення мило, порошок очищення, очищення мус і очищення води і т.д. У якості очищає молочка НЕ ​​буде залишатися на вашому обличчі протягом тривалого часу, зволожуючу, живильну і відбілюючий ефект насправді дуже слабка. Таким чином, ви не повинні очікувати очищення молоко з великою силою по догляду за шкірою, як це згадується в рекламних цілях.

Для оцінки очищаючого молочка, ви повинні розглянути очищувальну силу, м’якість, піноутворення влади і зволожуючі влади. У загальному випадку сила піни і зволожуючий потужності в зворотній пропорції. Очищає молочко, яке може виробляти велику кількість піни, як правило, більше активованого інгредієнтів. Там інгредієнти мають велику силу чищення, але впливає на жировий шар в епідермісі і зволожуючі функції шкіри.

Хоча відбілювання і отшелушивающие функції заманливо, більшість з них містять ВНА або винну кислоту (тип AHA), яка допомагає пом’якшити і видалити мертву шкіру і кутикулу. Однак, ці інгредієнти можуть викликати роздратування і алергії на шкіру і, отже, повинні бути обрані ретельно. Деякі з очищаючого молочка містить зволожуючі компоненти, як гіалуронова кислота і Бутандіол. Люди з сухою або чутливою шкірою може вибрати цей тип очищення молока.

Споживач має право на вибір різних марок очищає молочко для себе. Вам не потрібно дотримуватися тієї ж марки на все життя довго. При перемиканні бренду після використання існуючих очищає молочко, то, безумовно, не проблема. Молочко виробляє мірою залежністю серед всіх продуктів по догляду за шкірою. Але, ви не радять змінити своє молочко занадто часто, що щотижня. Часта зміна очищення молока може збільшити чутливість шкіри. Якщо відмінність в кислотності або лужності значно (для очищення молока), ви можете постраждати від decortications.

Належної температури для очищення обличчя також має значення. Холодна вода звужує пори. Гаряча вода може збільшити пори для чищення, але може викликати роздратування. Найкраще теплою водою. Краще використовувати м’яку воду замість жорсткої воді. Очистити обличчя не більше ніж на півтори хвилини. Це може мінімізувати вплив роздратування активованим інгредієнтів у молочко.