Як позбутися герпесу – Поради для зупинки герпес поширення внизу ваших губ

Отже, я до сих пір отримують герпес все моє життя, але я тільки мав їх розподіляють на моєму обличчі одного разу. На цей раз у мене є герпес на губі, а потім він поширився в купу крихітні удари нижче моєї губі в кластері зверху вниз. Я Зовіракс наказано але це, здається, не допомагає взагалі. У мене теж з льодом, але він як і раніше стає все більше. Моє питання в тому, як позбутися герпесу? Чи є хороші поради для зупинки герпес поширення внизу ваші губи і на вашому обличчі?

Якщо у вас також є деякі погані герпес, що ви хочете подарувати то ось кілька речей, які ви можете зробити, щоб позбутися від нього, щоб він не поширився вниз до вашого обличчя. Це може здатися дуже дивним, але це працює дуже добре. Більшість людей, помістити шари кремом і тримати їх вологими, то вони залишаються протягом багатьох днів і тижнів. Моя мама завжди ставить парфуми на її (застосувати чистий) або навіть денатурат просто тикати протягом дня. Тепер це вбиває мікроби і сушить герпес і в дні цього лікування вони зникають … випробуваний (може жалити), але зберігаються з ним і побачити результати, вона просто був друг зцілити її таким чином. Я можу навіть уявити собі пряму алкоголю роблять ту ж роботу, гамамелісу, а також.

Є більше порад про те, як позбавитися від герпесу. Чи намагалися ви Carmex на ньому? Крім того, є те, що називається Блустар мазь в аптеці. Моя сім’я використовує його для герпесу, подряпини, укуси комах, і т.д. Це дійсно працює. Ви повинні застосувати його кілька разів на день. Вона поставляється в банку. Я сподіваюся, що він працює для вас.

На різній ноті, і, як ви вже знаєте, багато хто з нас вже є герпес вірус в латентному стані в наших тілах, і ніколи не спалахнути герпес. Ми скоротили його як дітям, так як він є дуже поширеним вірусом, і дітей підняти його легко, як вони часто поділяють їжу і напої, і можуть бути менш стурбовані миття рук та гігієни. Герпес може передаватися навіть тоді, коли людина не має герпес, хоча це навряд чи станеться тоді. Якщо ви думаєте, що це герпес, наступного разу ви звернетеся до лікаря, поговорити з ним про Валтрекс ліки.