Як вибрати краще тіло зволожуючі

Втомилися від сухої і грубої шкіри? Ну ви не повинні бути. Просто прочитайте цю статтю, і надихне на є молодий і здоровий вигляд шкіри. Це просто, але дуже природно, тому що все у вас є ви зробити, це подивитися на продукти з натуральними інгредієнтами.

Ці продукти клінічно доведено безпеку та ефективність для вашої чутливої ​​шкіри. Насправді, краще тіло зволожуючі креми, які, безсумнівно відповідати будь-якому типу шкіри це ті, з натуральними інгредієнтами. Таким чином, деякі зволожувачі ефективні тільки на перший, але скоріше може пошкодити чутливу шкіру.

Це тому, що багато з них на ринку зроблені з агресивних хімікатів. Ці речовини можуть принести більше шкоди, ніж користі для шкіри і свого здоров’я в цілому.

Так що ці натуральні інгредієнти, ви повинні шукати: активний мед чайного дерева, маракуйя, бабассу, D-пантенол (вітамін В5), olivem800.
Активний Манука Мед є чудовим зволожуючий крем для шкіри і може відмінно andioxidant. Він багатий вітамінами, мінералами і ферментами, які є життєво важливими живильними речовинами для шкіри. Це також робить вашу шкіру більш м’якою, свіжою і виглядати молодше.

Maracuja це спеціальний екстракт маракуї, унікальне для Бразилії це натуральне пом’якшувальну який дуже схожа на структуру шкіри людини. Він багатий ліноленової кислоти, яка допомагає живити і оживити вашу шкіру і надати їй відчуття м’якості оксамиту.

Babasu є вигідною як для сухої і жирної обличчя і м’яко зволожує шкіру, не роблячи його жирною. Це було доведено, щоб заспокоїти запалену шкіру і пом’якшує суху шкіру.

D-пантенол (вітамін В5) діє як природний зволожувач, який захищає шкіру від сонячних опіків. Він буде лікувати пошкоджену шкіру клітини, щоб дати вашої чудової шкіри.
Оливкова M800 від натурального оливкового масла, яка проникає глибоко в шкіру, щоб зберегти його гідратованих а також омолоджують її. Це дає набагато більший пом’якшувальну дію на шкіру, оскільки вона містить ліпідної фракції з оливкової олії, що робить його кращим, ніж інші чето-stearylic похідних сполук.

Краще тіло зволожуючий б не була повною без Cynergy TK ™. Ця речовина не що інше як диво за те, що він може зробити для шкіри. Він містить функціональні кератину ™, який схожий на білок, що міститься в шкірі.

Крім зволоження шкіри можна зробити чудову роботу на ліквідацію або скорочення зморшок.

Використання відмінний зволожуючий лосьйон або крем є ключем до того, чудові шкіри, якщо ви в даний час страждають від сухості шкіри. Крім того, натуральні інгредієнти вище дійсно кращі тіла зволожуючі креми для вас.