Скільки коштує будинок мікродермабразії

Вартість мікродермабразії дійсно залежить від того, де ви знаходитесь, це було зроблено, і, якщо ви збираєтеся, щоб він зробив у себе вдома, ніж вартість комплектів мікродермабразії будинку розрізняються за ціною. Процес мікродермабразії така ж чи це зроблено професійно або вдома. Мікродермабразія це процес відлущування тонкий верхній шар шкіри, який складається з мертвих клітин шкіри. Використання абразивних крему або лосьйону, який містить частинки оксиду алюмінію або алмази використовується для відлущування процесу. Коли завершиться відлущуючий тонера і зволожуючий крем використовується. Якщо лікування проводиться дерматологом, у своєму кабінеті, чи спа-професійної, це займе близько тридцяти хвилин. Весь лікування може бути зроблено на обідню перерву, якщо ви працюєте. Проте, одне лікування професійних недостатньо. Пацієнт повинен приходити два рази на тиждень протягом трьох-шести місяців. Вартість професійного лікування мікродермабразія може коштувати в тисячі доларів.

З іншого боку, комплекти будинку мікродермабразія набагато дешевше. Незважаючи на те, що вони не так сильно, як системи, що використовуються фахівцями вони можуть отримати ті ж результати протягом більш тривалого періоду часу. Будинки комплекти використовувати практично те ж саме обладнання. Існує ручний або електричний прилад і крему або лосьйону, з таким же оксид алюмінію або алмазних часток для використання в отшелушивающих процесу. Крем або лосьйон наносять за допомогою губки, яка зазвичай входить в комплект. Крім того, в будинку комплектів мікродермабразії тонери і зволожуючих необхідно для завершення лікування. Головна мікродермабразії комплекти витрати коливаються в діапазоні від двадцяти трьох доларів до понад двохсот десяти доларів.

Якщо у вас є глибокі шрами прищів будинку комплекти не зменшиться або усунути шрами. Глибоко шрамів від вугрової висипки вимагають уваги медичних працівників, оскільки вони, можливо, буде потрібно хірургічна процедура, щоб видалити їх. Це також відноситься до глибокої розтяжки. Обидва ці умови занадто глибоко для комплектів мікродермабразії будинку, оскільки вони тільки зняти верхній тонкий шар мертвих клітин шкіри. Комплект будинку мікродермабразію також не може бути використаний на активний акне або розацеа. Ці умови також вимагають уваги медичних працівників. Вартість цих процедур буде залежати від професійної медичної ви побачите і його цінової графік.