Лос-Анджелес Lasik хірургії

LA Lasik хірургії є процвітаючий бізнес і багато з них готові пройти процедуру з надією мати краще зір без окулярів або контактних лінз. Lasik означає “Laser-Assisted в кератомилез.« Процедура включає в себе використання лазера для виправлення дефектів очей, таких як короткозорість, далекозорість, і астигматизм. Деякі люди думають, що ризики Lasik переважують вигоди. Це просто не відповідає дійсності. На жаль, всі операції мають ризики, але ті, які відносяться до хірургії Lasik є рідкістю. Тільки 3% пацієнтів мали невирішені ускладнень 6 місяців після операції. Деякі повідомили ускладнення хірургії більш корекції, при корекції, сухість очей, інфекції і двоїння в очах. Хоча це коштує більше грошей, надмірна корекція і при корекції може бути виправлено з іншого операцією.

Лос-Анджелес Lasik лікарі вважаються одними з кращих, але й одні з найдорожчих. Потрібно бути обережним, однако. Дешева процедура Lasik не обов’язково найкраща процедура і може привести до більш витрат, щоб виправити ускладнення з першої процедури. У Лос-Анджелесі, ціна Lasik може варіюватися від $ 1000 до $ 3000. При пошуку ім’я лікаря, часто буває багато сайтів, що пропонують відгуки від минулих пацієнтів. Хоча ви повинні прочитати сказав відгуки з зерном солі, вони можуть дати вам уявлення про те, як ваша операція буде йти. Крім того, деякі Лос-Анджелесі Lasik хірургів зараховуються такі організації, як USAEyes. Вона також може допомогти спілкуватися з лікарем, який буде виконувати операцію.

Лікарі виконували Lasik хірургії з 1995 року. Процедура включає зняття захисних клапан рогівки з механічним інструментом під назвою мікрокератом, то, застосовуючи лазер на поверхню рогівки. Нові, більш дорогі процедури, званої IntraLase є менш інвазивної, тому що воно не пов’язане з механічним інструментом. Це не є болючим амбулаторна процедура, хоча деякі люди відчувають біль після операції. Лос-Анджелес Lasik хірурги рекомендують, що потенційні пацієнти чекають, поки вони не 21, або, можливо, старше, якщо їх бачення не є стабільним, пройти процедуру. Хоча деякі пройшли успішні операції в більш ранньому віці, це дійсно залежить від людини і як довго він чи вона був той же самий рецепт. У той час як деякі молоді люди можуть бути прагнув виправити їх поганого зору, дуже важливо проконсультуватися з лікарем про потрібний час, щоб пройти операцію.