як цвях робота для обробки

Красиві і здорові нігті завершити і підкреслити елегантний рукою. Нігтів косметика (манікюр, педикюр, або лак для нігтів), часто залежить від сучасних тенденцій моди, а не здорових розгляду. Погоня для косметичних краси нігтів також є частиною джерела загальних проблем нігтів – розщеплення, лущення, порушення грибкових інфекцій. Нові розробки в галузі догляду за нігтями ввела нігтів гігієни, які стилем ваші нігті за сприяння природного зростання нігтя.

Професійний лак для нігтів вимагає застосування трьох шарів польського: 1) базовий шар для хорошого зчеплення з нігтьової пластиною, 2) пігментовані додаток для нігтів косметичний ефект, і 3) верхнє покриття для запобігання відколів і нігтів лак для нігтів кольору від вицвітання . Лікування нігтів продукти досягти того ж косметичний ефект як стандартний лак для нігтів продукти при додаванні поживних речовин, щоб справити деякі терапевтичний ефект. Оскільки поживні інгредієнти, такі як протеїни шовку і кальцій додається на шар шару грунтовки і верхнього шару покриття, косметичні результати з середини пігментного шару так само добре, як стандартний лак для нігтів продуктів. Основні вигоди від терапевтичної системи включають в себе менше нігтя поломки, сильний і здоров’я природне зростання нігтя. Деякі з догляду за нігтями також допомогти вилікувати грибок нігтів.

Nailtiques і Rejuvacote є двома з цих продуктів на ринку, які прикрасять нігті і довели свою міцність ваших нігтів для природного зростання. Поліпшення стану нігтів і рук помітно після застосування Nailtiques щодня протягом двох-трьох тижнів. В результаті, ваші нігті будуть сильніше, і ваші кутикули буде здоровіше. Вибір конкретних продуктів Nailtique заснована на стан ваших нігтів: Formula One є загальне зростання нігтя; Формули Дві роботи для слабких і тонких нігтів, і Формули Три для сухих нігтів. Rejuvacote, яка також називається нігтів Доктор, лікувати, вилікувати, зміцненню та активізації ваших нігтів. Результати також бачили протягом декількох тижнів. Лаку з Rejuvacote працює так само, як стандартні продукти лак для нігтів 1) нанесення Rejuvacote шар бази, 2) нанесення лаку для нігтів продуктів на ваш вибір косметичних результатів, 3) нарешті, застосування Rejuvacote верхнього шару. Верхній шар забезпечує харчування для ваших нігтів щоб воно застосовувалося на день протягом семи днів. Через сім днів, ви починаєте його знову після видалення всіх трьох шарів покриттів з лаком для видалення для нігтів.