як волосся буде виглядати після процедури пересадки волосся

Завдяки зусиллям волосся дослідження, відкриття пересадки волосся було доведено, щоб дати кращі результати всіх методів відновлення волосся. При пересадці волосся, ви будете мати можливість керувати випадання волосся, свідком вашого волосся, що росте на свою голову і підтримувати його.

Вам необхідно звернутися до лікаря протягом тижня після операції за умови ускладнення не виникають негайно. Тобто, як ваш лікар, як правило день наступного огляду.

Це буде час, що ваш хірург видаляє шви від вашого донора сайт (и). Цей процес безболісний, і не займе багато часу. Ваші голови повинні бути перевірені, щоб переконатися, рани лікувати також і додаткові ліки будуть встановлюватися, якщо це необхідно.

Що таке зовнішній вигляд вашого волосся після трансплантації? Вам буде цікаво знати, як ваші волосся буде виглядати. Деякі відомі специфіки визначені тут. Це звичайні результати, які виходять після обробки.

Дайте собі принаймні, тиждень переміщений волосяні фолікули рости нове волосся. До цього, старі волосся, які знаходяться в фолікулах, як правило, випадають. Це не причина для тривоги. Волосина не впаде, тому що пересаджені фолікули буду вдаватися в стадії спокою. Стадії спокою природна тенденція, тому що фолікул, щоб оправитися від шоку скорочуються.

Як правило, пересаджені фолікули негайно почати будувати нові з’єднання з кровопостачання. Кожен фолікул сформують нові вкладення в кровоносні судини, для того, щоб процвітати. Після повністю встановити в новій обстановці, він буде стабілізуватися, оскільки навколишні тканини його годує. Це дозволяє новоутворень волосся з’являтися.