як бути красивою на бюджеті

Пішли в минуле ті дні, що ви насправді є, щоб заробити червону доходу килим просто подивитися, як сліпуче. Повсякденне життя не включає гламурні сукні та сережки млн. доларів алмаз, але жінки як і раніше хочуть відчувати, що красиво. За винятком стрижку, ви можете зробити більшість речей у себе вдома, що може бути зроблено в дорогих салонах нігтя, соляріїв і салонів краси. Краще за все, ви можете досягти ви хочете подивитися на бюджеті, який ви можете собі дозволити.

Кожна жінка любить зовнішній вигляд ідеально доглянуті нігті, але лише деякі мають часу або бюджету побалувати себе регулярного відвідування салону. Менш ніж за $ 5,00, жінки можуть манікюр свої нігті в домашніх умовах і, з практикою, вони будуть виглядати так само, як фантастичний, як будь-який професійний манікюр. Пляшка чистий білий лак для нігтів, який може коштувати всього лише $ 2,00, а з легкою або просто базового кольору (зазвичай Чисто рожевий або інший нейтральний відтінок) буде робити свою справу. Нанесіть базове покриття на всі нігті в 1-2 шари. Якщо перший шар не досить темно, нанесіть другий і дати висохнути, перш ніж додати чайові. При використанні білого лаку для нігтів за пораду, це дуже важливо слідувати природному вигину кінчик нігтя, коли картина. Якщо ваші нігті короткі, це може бути добре, щоб додати дуже невелика замітка з білим польським, але не перестарайтеся. Загальна вартість дві пляшки лаку для нігтів може бути нижче $ 5.00, якщо ви ходите по магазинах ретельно і, найголовніше, це буде тривати досить довго, щоб зробити багато на дому манікюр. Коли хтось запитує, де ви повинні зробити ваші нігті, можна сказати, «на дому» з посмішкою.

Чи були у Вас пороку або інші недосконалості шкіри? Що у вас є, поряд з усіма іншими. Але, мало хто знає, що консилер не єдиний спосіб, щоб приховати ці маленькі недоліки, які, здається, підкрастися до нас. Якщо ви використовуєте все-в-одному фонд / макіяж порошку, можна домогтися гладкою і бездоганною застосування зволоження макіяж губкою. Перш ніж проводити її через Фонд, тримайте губку під проточною водою і ніжно стиснути його. Коли макіяж на губку, це забезпечить більш широке охоплення, ніж типовий сухою губкою зробить. Цю процедуру можна бездоганно приховати почервоніння, прищі, світло веснянки, вени, пори і т.д.

Багато людей страждають з сухою, зуд. Це вірно як під час зимових та літніх місяців. Це може бути важко вибрати зволожуючий крем, який також допоможе полегшити біль при сухої, потрісканої шкіри. Pacquin Plus Сухий крем для шкіри, яка коштує $ 6,00 на 8 унцій. контейнер, забезпечує миттєве полегшення цієї проблеми.

Замість того щоб витрачати багато грошей на місячний абонемент тренажерний зал, фітнес-багато гуру вважає, що щоденна 30-хвилинна прогулянка допоможе спалити калорії і прогнати блюзу в той же час. Маючи завжди був відомий як популярне серцево-судинні вправи, ходьба також допоможе людям досягти поліпшення загального рівня фізичної підготовки, не турбуючись про інші небезпеки, пов’язаних з використанням деяких видів спортивного обладнання. Крім того, ходьба є безкоштовним, тому ви можете заощадити гроші, які могли б бути витрачені на абонемент в спортзал і купити купальник, щоб показати вашу нову фігуру.

З невеликим плануванням і бюджетом, кожна жінка може виглядати, як ніби вона є червона килимова доріжка готова, не витрачаючи грошей. А що стосується діамантові сережки, піти на кубічний цирконій замість цього. Вони набагато дешевше і не мають включень.