факти про вашу живота в Північній Вірджинії

Підтяжка живота, або абдомінопластика це технічно називається, серйозну хірургічну операцію, що дозволяє позбавитися від зайвого жиру і шкіри навколо живота. Це один з найпопулярніших видів пластичної хірургії або корекції фігури, і чоловіки і жінки зазвичай отримують операції.

Оскільки ми старіємо, одне з перших місць почнемо здійснювати на зайву вагу навколо живота. “Запасне колесо”, “ручки любові”, “Пиво кишка” … Ви чули всі ці фрази, використовувані для опису ваших старших родичів, але тепер раптом вони використовуються на вас! Оскільки додатковий животі є одним з найбільш поширених ознак старіння, живота є одним з найбільш популярних операцій!

як підтяжка живота працює

Ваш хірург зробить V-подібний розріз від однієї тазової кістки до іншої. Потім другий розріз буде зроблений по вертикалі. Вони будуть напружте м’язи живота і видалення надлишку шкіри з області. Шляхом розтягування м’язів і шкіри в області живота, ваша талія буде скорочуватися, і надлишок випинання живота зникне.

Хоча деякі пацієнти провести ніч або дві у лікарні, більшість з них в той же день. Ваш лікар може призначити світло графік вправ, щоб допомогти вам отримати ваші м’язи повернутися в форму.

деякі речі, мати на увазі, про підтяжка живота

– Це велика операція, яка означає, що ви будете дають наркоз і розсікають. Абдомінопластика залишає шрам. За 6 до 9 місяців після операції рубці будуть вельми помітні. Після цього, шкіра буде гоїтися шрам. Шрам зникне з часом, але він завжди буде злегка помітний.

– Операція займає від 2 до 5 годин. Після операції вам знадобиться кілька тижнів, щоб відновитися. Більшість людей не повертатися на роботу до до 3 тижнів після операції.

– Підтяжка живота не рекомендується для людей, які страждають ожирінням. Краще за все для тих, хто здоровий, але мають спільне незручне випинання жиру навколо живота.

– Пам’ятайте, що, як і будь-який інший серйозної операції, існують ризики. Ризики рідкісні, але бувають випадки неналежного зцілення або згустки крові. Поговоріть зі своїм лікарем і мати їх оцінити ризики для вас.

до і після

Після вашого живота, ви виявите, що ваш живіт плоским і як твердіше. Це буде набагато легше тримати м’язи преса в хорошій формі, і ви не побачите більше, що отвисшие рулон жир висить навколо середньої частини!

Хоча більшість людей отримують живота так що вони будуть почувати себе краще про своє тіло, багато хто також вважають, що вони відчувають себе більш комфортно в своєму одязі після операції. Після того, як підтяжка живота, ви виявите, що ви повернулися до вашого звичайного розміру.

Ви також будете мати шрами, але вони будуть гоїтися. Поговоріть зі своїм лікарем про те, що ви повинні очікувати. У багатьох випадках, шрами стають все більш непомітними, як час іде після операції. Близько 6 місяців після операції, вони стають слабше і починають зникати.

Підтяжка живота може бути реальне життя-чейнджер. Просто переконайтеся, що ви знаєте, що ви отримуєте в собі, перш ніж іти. Поговоріть зі своїм лікарем про те, що ви можете очікувати, і пам’ятайте, що підтяжка живота є хірургічна операція.